Instagram Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
Instagram Kişi Engelleme

Instagram Kişi Engelleme Nasıl Yapılır? Instagram’da engelleme nasıl yapılır? Instagram Kısıtlama Nedir? Instagram Engelleme Nasıl Yapılır? Okumaya devam edin.

Instagram Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

Instagram Kişi Engelleme Nasıl Yapılır? Instagram’da görmek istemediğiniz, sizi rahatsız eden ya da istemediğiniz insanları engelleyerek daha güvenilir ve rahat bir sosyal medya deneyimi geçirebilirsiniz. Engellediğiniz hesaplar sizin hesabınıza ulaşamaz ve sizin karşınıza çıkmaz; böylece artık eğlence için girdiğiniz sosyal medyada görmek istemediğiniz şeylere maruz kalmaktan kurtulabilirsiniz.

Instagram Kısıtlama Nedir?

Instagram kısıtlama; engelleme seçeneğini kullanmak istemeyenler için getirilen bir özelliktir. Engellemeden farklı olarak; birini kısıtladığınız zaman size gönderdiği mesaj ya da yorum gibi durumlarda size bildirim gelmez. Gönderilerinize attığı yorumlar siz izin vermedikçe kimse tarafından görülmez; yorum atan kişi dışında. Bu yüzden kısıtlandığının farkında değildir.

Instagram Engelleme Nasıl Yapılır?

Instagram Engelleme nasıl yapılır? Aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Telefonunuzun tuş kilidini açın.
  2. Instagram uygulamasına girin.
  3. Engellemek istediğiniz kişinin profiline gidin.
  4. Sağ üst köşede bulunan üç noktaya dokunun.
  5. Engelle’ye basın.

İşte bu kadar! Artık görmek istemediğiniz ve sizi rahatsız eden hesapları engelleyebilirsiniz, böylece karşınıza çıkmazlar. Sizin için her gün bir yenisini eklediğimiz bilgilendirici yazılarımızı takip edin! Eğer eklemek istediğiniz bir şey varsa, yorumlarda buluşalım! Yarın görüşmek üzere.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...