Windows 11 Android Uygulamaları Artık Kullanılabilir!

by Merve Taş
windows 11 android uygulamaları

Windows 11 Android Uygulamaları nedir? Windows 11 de Android uygulamaları nasıl çalıştırılır? Windows 11 Google Play Store nasıl indirilir? Windows 11 Amazon Appstore nasıl indirilir?

Windows 11 Android Uygulamaları nedir?

Microsoft’un yepyeni Windows sürümü olan Windows 11’de Android uygulamalarının desteklendiğini biliyor musunuz? Windows 11 piyasaya sürüldüğünden beri, Android uygulamalarını destekleyen bir altyapı ile çalışıyor. İlk zamanlar sadece Amerika’da kullanılabilen bu özellik, zamanla daha fazla ülkede kullanılmaya başlıyor.

Windows 11’de Android uygulamaları nasıl çalıştırılır?

Windows 11’deAndroid uygulamaları nasıl çalıştırılır? Android uygulamalarını bilgisayarımızda kullanabilmek hayaldi gerçek oldu! Windows 11, birçok uygulamanın bilgisayarlarımızla kolayca çalışabilmesini sağlayan yeni altyapısı ile yepyeni bir dünyaya adım atmamızı sağlıyor. Bu özellik sadece Amerika’da kullanılabildiği için coğrafi sınırlar çizilmiş olsa da, bu sınırlar geride kaldı.

Windows 11 Amazon Appstore nasıl indirilir? Windows 11 Google Play Store nasıl indirilir?

Windows 11 Amazon Appstore nasıl indirilir? Windows 11 Google Play Store nasıl indirilir? Amazon Appstore ile indirilebilen uygulamaların yalnızca tek bir ülkede kullanılma sebebi büyük ihtimal Amazon’un çizdiği sınırlar yüzündendi, fakat artık 200’ün üstünde ülke ve bölgede kullanılmaya başlandı. Bu uygulamaları kullanmak için Google Play Store değil, Amazon Appstore’u indirmemiz gerekiyor. Bunun için de Microsoft Store’a gidip Amazon Appstore yazmanız yeterli! Giriş yaptıktan sonra uyumlu tüm uygulamaları bilgisayarınızdan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...