iPhone internet Paylaşımı ve Kişisel Erişim Noktası Ayarları

by teknohall

Merhaba sevgili Tekno Hall takipçileri. Bu yazımızda sizlere  iPhone İnternet Paylaşımı nasıl yapılır, Kişisel Erişim Noktası Ayarları nasıl olmalı ve iPhone internet paylaşımıyla ilgili tüm detayları anlatacağım.

iPhone Kişisel Erişim Noktası Nedir?

İphone Kişisel Erişim Noktası, sizin kendinize ait olan internet paketinizi başka kullanıcılarla paylaşmaya denir. Kısacası sizin iphone bir modem gibi çalışır ve başka bir telefona veya bilgisayara internet verir. Buna Kişisel erişim noktası veya hotspot denir.

internet paylasim programi
  • İphone Kişisel Erişim Noktasını etkinleştirmek için öncelikle AYARLAR Menüsüne Giriyoruz. Oradan Kişisel Erişim Noktası Bölümüne giriyoruz.
iphone kişisel erişim noktası problemi
  • Bu bölümde bizleri Karşılayan ekran İstediğimiz zaman Kişisel Erişim Noktasını açıp kapatabileceğiniz bir ekran.
iphone kişisel erişim noktasını açmak
  • Kişisel Erişim Noktasını Açtıktan sonra Wi-Fi Parolası ile İnternete kolayca bağlanabilirsiniz. Bu wi-fi parolasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
iphone kişisel erişim noktası

iPhone ile internet paylaşımı yaptığınızda şifrenizi zor ve tahmin edilemez yapın, ben burada örnek olması açısından bir şifre verdim ama sizin şifrenizde mutlaka bir karakter (virgül, nokta, tire gibi) büyük harf, küçük harf ve sayılar olsun.

Umarım konu hakkındaki yazımızı beğenmiş, faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşçakalın. Tekno Hall.

Halen Yapamadıysan Videomuzu İzleyebilirsin

Related Posts

Yorum Bırakın...