AirPods Pro Gürültü Engelleme Nasıl Açılır?

by Merve Taş
AirPods Pro Gürültü Engelleme

AirPods Pro Gürültü Engelleme nasıl açılır? AirPods Pro’da Gürültü Engelleme Etkinleştirme…

AirPods Pro Gürültü Engelleme Nasıl Açılır?

AirPods Pro Gürültü Engellemek özelliği sayesinde etrafınızdaki tüm seslere kulaklarınızı kapatın! Hem AirPods Pro hem AirPods Pro 2 modelinde bulunan gürültüyü engelleme modelinin nasıl açılacağını bugün sizin için anlatıyoruz!

Kulaklıklarınızın gürültü engelleme özelliği, AirPods Pro’yu en çok sattıran sebeplerinden biridir. Piyasadaki en iyi kablosuz kulaklık ünvanına sahip AirPods Pro’lar, bu özellikleri sayesinde vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir. Gürültü engelleme özelliğini aktifleştirmek oldukça kolay olsa da, nedense kulaklıkların üzerinde buna dair bir düğme bulunmamakta. Kulaklıklarınıza alıştıkça ve onları daha iyi tanıdıkça hangi özelliğine daha hızlı erişebileceğinizi keşfedeceksiniz! İşte sizin için gürültü önlemeyi nasıl açabileceğinize dair bazı bilgiler.

AirPods Pro’da Gürültü Engelleme Etkinleştirme

AirPods Pro’da Gürültü Engelleme Etkinleştirme için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Kulaklığınızı kutusundan çıkarın.
  2. Kulaklığınızın bir tekinin güç sensörüne zil sesi duyana kadar basılı tutun ya da kulaklıklar kulağınızdayken telefonunuz ya da tabletinizin kontrol merkezini açın.
  3. İşleme kontrol merkezinden devam ediyorsanız, ses kaydırıcısına basılı tutun.
  4. Sol altta gözüken gürültü kontrolü simgesine basın.
  5. Gürültü Engelleme’ye basın.

İşte bu kadar! Bu iki yöntem ile kulaklığınızın gürültü engelleme özelliğini kolayca etkinleştirebilirsiniz. Her gün bir yenisini eklediğimiz yazılarımızı takip etmeyi unutmayın!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...