Android Google Asistan Ses Değiştirme Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
google asistan ses değiştirme

Android Google Asistan Ses Değiştirme nasıl yapılır? Google Asistan Sesini Değiştirme Nasıl Yapılır?

Google Asistan’ınızın ses tonunu değiştirmek mi istiyorsunuz? Elbette, haklısınız. Android cihazların ne kadar iyi çalıştığına şahit olsak da, Google Asistan’ın ses tonu bir yerden sonra can sıkıcı olmaya başlayabilir. Bu enfes çalışmadığını anlamına gelmez, sadece ses tonundan sıkıldığımız anlamına gelir! Neyse ki, yeni ses tonu seçmenin yolları çok kolay ve bunları sizin için anlatıyoruz.

Bu arada söylemeden edemeyeceğiz, sizin için hazırladığımız yazılarımızı her gün takip etmeyi unutmayın; çünkü her gün yenisi geliyoooor! İyi okumalar dileriz; Google Asistan’ınızın yeni haliyle tanışmaya hazır olun.

Google Asistan Ses Değiştirme Nasıl Yapılır?

Google Asistan Ses Değiştirmek için aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Ayarlar’a gidin.
  2. Google’a basın.
  3. Aşağıya inin ve Google Uygulamaları için Ayarlar’a basın.
  4. Ara, Asistan ve Ses sekmesine basın.
  5. Google Asistan’ı seçin.
  6. Asistan sesi’ne basın.
  7. En sevdiğiniz ses tonunu seçin.

İşte bu kadar! Yeni Google Asistan’ınız ile tanışın, hatta ona merhaba deyin! Google Asistan’ı sık sık kullandığınızı varsayarsak, bu değişiklik size gerçekten iyi gelecek!

Google’ın diğer uygulamaları hakkında yazdığımız yazılara ulaşabilmek için web sitemizdeki arama kısmına Google yazmanız yeterli; Google Fotoğraflar, Google Drive ve daha fazlası hakkında yazdığımız tüm yazılara kolayca ulaşabilirsiniz!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...