Chrome 105 Güncellemesi Yenilikleri Nelerdir?

by Merve Taş
chrome 105 güncellemesi

Chrome 105 güncellemesi yeniliklerinde neler var? Android Chrome resim içinde resim özelliği nedir? Google Chrome güncelleme nasıl yapılır?

Chrome 105 Güncellemesi

Chrome 105 güncellemesi neler? Chrome’un yeni sürümü, 30 Ağustos’ta yayınlandı! Bu son sürümü birçok yenilik içeriyor! Peki bu yenilikler nelerdir? Gelin, birlikte öğrenelim!

Android Chrome Resim İçinde Resim

Android Chrome Resim İçinde Resim, Chrome’un yeni sürümünde hayatımıza giriyor! Masaüstünde uzun süredir kullandığımız resim içinde resim özelliği, bu güncelleme ile Android cihazlarda kullanılmaya başlandı!

Chrome Pencere Görüntüsü Değişti!

Chrome pencere görüntüsü, yeni güncelleme ile değişti! Pencereler, Windows 11’deki görüntüye oldukça benzeyen bir hal aldı. Bu özellik hala geliştiriliyor fakat geliştirme tamamlandığında Windows 11’de gördüğümüz yuvarlatılmış köşeler gibi pencerelere sahip olacağız.

Bir diğer yenilik ise, artık sayfada CTRL + F kısayolu ile aradıklarımızı bulabileceğiz. Bu bilgisayarlarda zaten kullanılabilen bir özellikti fakat telefonlarda da kullanılabilmesi gerçekten de işimizi kolaylaştıracak bir özellik! Aynı zamanda çoklu ekran pencereleri de kullanılmaya başlanıyor.

Google Chrome Güncelleme

Google Chrome güncelleme, genellikle cihazınızda otomatik olarak yapılır. Mevcut güncellemeyi kontrol etmek için Chrome’a gidin, üç noktaya tıklayın ve Yardım’a basın; ardından Google Chrome Hakkında’ya basın. Chrome yenilikleri her zaman uygulamayı iyileştirmeyi ve yeni özellikler eklenmesini kapsar; bu yüzden en güncel sürümü kullanıp kullanmadığınızı kontrol etmeyi unutmayın!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...