iPhone Birden Fazla Uygulama Taşıma Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
iphone birden fazla uygulama taşıma

iPhone birden fazla uygulama taşıma nasıl yapılır? Birden fazla uygulama aynı anda nasıl taşınır?

iPhone Birden Fazla Uygulama Taşıma Nasıl Yapılır?

iPhone birden fazla uygulama taşımak nasıl yapılır? Eğer bir iPhone kullanıcısıysanız, telefonunuzdaki uygulamaları yeniden konumlandırmak için uygulamanın üstüne basılı tutmanız gerektiğini bilirsiniz. Uygulamaları klasörlere dağıtırken tek tek sürüklemenin bazen gerçekten külfet olduğunu söylersek yanılmış olmayız. İşte bahsedeceğimiz bu kısayol ile birden fazla uygulamayı aynı anda klasörlere aktarabilir, işinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Nasıl olduğunu öğrenmek ve tüm uygulamalarınızı daha düzenli bir şekilde depolayarak telefon kullanımınızı kolaylaştırmak için yazımızı okumaya devam edin!

Öncelikle, bir uygulamanın üzerine basılı tutun.Tam olarak bu işlemi gerçekleştirin, tüm uygulamalar titreyene kadar durmayın. Sonra, ekranınızda düzenlemeyi etkinleştirmek için basılı tuttuğunuz parmağınızı kaldırmadan, başka bir parmağınızı kullanarak seçmek istediğiniz tüm uygulamaları seçin ve depolamak istediğiniz klasöre doğru sürükleyin. İstediğiniz kadar uygulamayı sürükleyebilirsiniz; seçmek istediğiniz uygulamaları seçtikten sonra tüm bu yığını başka bir ana sayfaya ya da klasöre doğru sürükleyin. Seçtiğiniz sıralamaya göre uygulamalar yerleşecektir.

Eğer telefonunuzu ya da tabletinizidaha düzenli kullanmak istiyorsanız, bu düzenleme önerisini kullanmanızı öneririz. Tek tek gruplama yerine birden fazla gruplama seçerek hem zamandan tasarruf edebilir, hem seçtiğiniz tüm uygulamaların kolayca düzenlenmesini sağlayabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...