iPhone Rahatsız Etme Açma Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
iPhone Rahatsız Etme Açma Nasıl Açılır?

iPhone Rahatsız Etme Açma Nasıl Yapılır? iPhone rahatsız etme modu nasıl kullanılır? Telefonu rahatsız etme moduna alınca ne olur?

iPhone Rahatsız Etme Açma Nasıl Yapılır?

iPhone Rahatsız Etme Açma Nasıl Yapılır? Telefonunuzu rahatsız etme modunu alarak gelecek olan tüm bildirimlerden kurtulabilirsiniz! Günümüzde hepimizin telefonuna gün boyu birçok bildirim geliyor; Mesajlar, uygulamalar, aramalar… Bazı zamanlarda bu bildirimleri görmek istemeyebilir, dikkatimizin bozulmasının önüne geçmek isteyebiliriz.

Telefonu Rahatsız Etme Moduna Alınca Ne Olur?

Telefonu rahatsız etme moduna alınca ne olur? Telefonunuzu rahatsız etme moduna alınca telefonunuza bildirim geldiğinde uyarı gelmez, yine de telefonunuza tüm bildirimler gelir. Gelen tüm bildirimleri görmek için telefonunuzun ekranına tıklamalı ya da telefonunuzun tuş kilidini açmalısınız. Ayrıca, sizi arayan olursa telefonunuz meşgul çalar; böylece arama bildirimini alıp sizi kimin aradığını görürsünüz ama bildirim almazsınız. Bu özelliği değiştirerek seçtiğiniz kişilerin arama bildirimlerini alabilirsiniz.

iPhone Rahatsız Etme Modu Nasıl Kullanılır?

iPhone rahatsız etme modu nasıl kullanılır? Okumaya devam edin.

  1. Telefonunuzun tuş kilidini açın.
  2. Kontrol merkezine gitmek için telefonunuzun ekranının sağ üst kısmından aşağıya doğru kaydırın.
  3. “Odak”a basın.
  4. Rahatsız Etme’ye basın.

İşte bu kadar! Eğer Rahatsız Etme özelliklerini değiştirmek isterseniz Ayarlar’a gidin, Rahatsız Etme’yi seçin ve dilediğiniz tüm ayarları güncelleyin.

Her gün sizin için yeni yazılar yazdığımızı unutmayın! Keyifli okumalar dileriz.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...