Netflix Üyelik İptal Etme Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
Netflix Üyelik İptal Etme

Netflix Üyelik İptal Etme Nasıl Yapılır? Netflix abonelik iptal etme nasıl yapılır?

Netflix Üyelik İptal Etme Nasıl Yapılır?

Netflix Üyelik İptal Etme Nasıl Yapılır? Netflix abonelik iptal etme nasıl yapılır? Eğer daha önceden Netflix aboneliği satın aldıysanız ve artan zamlar yüzünden iptal etmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Dijital çağın en güzel yeniliklerinden biri olan izleme platformları bizi kötü dizi izleme sitelerinden ve virüslü torrentlardan kurtarmış; HD ve reklamsız izleme avantajlarının yanına birçok yeni içerikle tanıştırmıştı. Her ne kadar birçoğumuz hala daha kullanıyor olsak da, özellikle Netflix’in artan abonelik ücretleri yüzünden birçok kişinin de iptal ettiğini ya da iptal etmek istediğini biliyoruz.

Tüm platformlara üye olmak çok kolayken, iş iptal etmeye gelince biraz karmaşıklaşabiliyor. Bazılarında iptal etme seçeneğini bulmak için ciddi bir mesai harcamak gerekebiliyor! Eğer iptal etmeyi ertelerseniz de her ay kartınızdan otomatik olarak ücreti kesilmeye devam ediyor; bu yüzden iş işten geçmeden bir an önce aksiyon almak çok önemli.

Bilindiği üzere DVD kiralama hizmeti olarak başlayan Netflix; zamanla bambaşka bir hale evrildi. Şu anki hali sayesinde birçok platforma da ön ayak oldu ve hal böyle olunca rakipleri gittikçe arttı. Rakipleri artarken Netflix’in birçok hisse kaybettiğini duymuştuk zaten fakat ülkemizdeki enflasyon yüzünden artan ücretler de Netflix’ten vazgeçmemizin bir diğer önemli sebebi haline geldi. Tam da bu yüzden aşağıda sizin için aboneliğinizi nasıl iptal edeceğinizi anlatıyoruz.

Netflix abonelik iptal etme nasıl yapılır?

Netflix abonelik iptal etme nasıl yapılır? Aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Netflix’e gidin.
  2. Sağ üst köşede bulunan profil simgesine bir kez tıklayın.
  3. Hesap’a tıklayın.
  4. Burada abonelik durumunuz yer alır. Sol kısımda bulunan Aboneliği İptal Et butonuna bir kez basın.
  5. Onaylayın.

İşte bu kadar! Artık Netflix her ay kartınızdan ücret kesmeyecek.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...