Whatsapp Çevrimiçi Gizleme ve Kapatma Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
whatsapp çevrimiçi gizleme ve kapatma

Whatsapp Çevrimiçi Gizleme ve Kapatma Nasıl Yapılır? Whatsapp çevrimiçi gizleme nasıl yapılır? Whatsapp çevrimiçi gözükme ayarı nasıl kapatılır?

Whatsapp Çevrimiçi Gizleme ve Kapatma Nasıl Yapılır?

Whatsapp Çevrimiçi Gizleme Nasıl Yapılır? Müjdemizi isteriz! Artık Whatsapp’ta ölü taklidi yapmak istediğimiz kişilerden gizlenmek için saatlerce uygulamaya girmeme devri geride kaldı. Yeni güncellemesi ile hepimizin merakla beklediği bir özelliğini etkinleştiren Whatsapp, artık çevrimiçi gözüktüğünüzü herkesten gizleyebileceğimizi duyurdu!

İster iş ortamında, ister arkadaş ortamında; hepimizin Whatsapp’tan ghostladığı birileri mutlaka olmuştur. Mavi tik kapatma özelliği geldiğinden beri okundu bilgimizi zaten kimseler göremiyordu ama çevrimiçi olduğumuzu ve onlara isteyerek cevap atmadığımızın farkındalardı.

Yeni gelen güncelleme ile birlikte çevrimiçi olduğumuzu gizlememiz yetmiyormuş gibi, bir de kimlerden gizleyebileceğimizi seçebiliyoruz! Böylece, uzun süre Whatsapp’a girememe devrini geride bırakmış bulunuyoruz. Peki, nasıl yapılır?

Whatsapp Çevrimiçi Görünmeyi Kapatma

Whatsapp Çevrimiçi Görünmeyi Kapatma için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Whatsapp’ı açın.
  2. Ayarlar’a gidin.
  3. Hesap’a tıklayın.
  4. Gizlilik’e tıklayın.
  5. Son görülme ve çevrimiçi kısmından kimlere son görülmenizi ve çevrimiçi gözükmek istemediğinizi seçebilirsiniz. İster tüm rehberinizi dahil edin, ister sadece birkaç kişiyi. Karar size kalmış!

İşte bu kadar! Bu ve diğer tüm teknolojik yenilikleri ve güncellemeleri yakından takip etmek ve anında haberdar olmak için sizin için hazırladığımız ve her gün bir yenisini eklediğimiz yazılarımıza göz atmayı unutmayın. Sorularınız olursa yorumlar bölümünde buluşalım!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...