Windows 11 God Modu Nasıl Etkinleştirilir?

by Merve Taş
windows 11 god modu

Windows 11 god modu nasıl etkinleştirilir? Windows 11 tanrı modu etkinleştirme nasıl yapılır?

Windows 11 God Modu Nasıl Etkinleştirilir?

Windows 11 god modu nasıl etkinleştirilir? God modu, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızdaki ayarların hepsine ulaşmanızı sağlar. Bazı zamanlar god moduna sahip olmanız, işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Peki, tanrı modu nasıl açılır?

Hem Windows 10’da hem Windows 11’de kullanılabilen bu özellik, bilgisayarınızdaki birçok ayara kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Bu özellik, karmaşık ayarlar menüsünden aradığınız ayarları bulmanızı kolaylaştırır.

Sadece bir klasör ve bir kod yardımıyla erişebileceğiniz tanrı modu, bilgisayarların işletim sistemine hakim olan herkesin hayatını oldukça kolaylaştıracak! Kendi ana kontrol panelinizi yapmanızı sağlayan tanrı modu, tüm özellikleri tek klasörde toplar.

Windows 11 Tanrı Modu Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

Windows 11 tanrı modu etkinleştirme nasıl yapılır? Windows 11’deki ayarlar menüsü, seçilen bazı ayarlara erişmenizi sağlar. En sık kullanılan ayarları buradan düzenlemeniz yeterlidir, fakat bazen daha fazla ayara ulaşmak isteyebilirsiniz.

  1. Tanrı modunu etkinleştirmek için bilgisayarınızın masaüstünde yeni bir klasör açın.
  2. Yeni klasörün adını belirlemek için şu kodu yapıştırın: GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}
  3. Enter’a tıkladığınız zaman girdiğiniz kod kaybolacak ve klasörünüz isimsiz bir şekilde gözükecektir. Klasörünüzün simgesi de değişecek.
  4. Oluşturduğunuz bu ana kontrol paneline çift tıklayarak bilgisayarınızdaki tüm ayarlara kolayca erişebilirsiniz.

Başlarda karmaşık gibi görünse de, kullanmaya alıştığınız zaman tanrı modunun oldukça kullanışlı olduğunu görebilirsiniz. Kendi içinde kategorilere ayrılan bu panel, tüm ayarları bir arada görmenizi sağlar.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...