Kayıt Defteri Temizleme Uygulamaları

by teknohall

Merhaba sevgili Tekno Hall takipçileri, bu yazımızda sizlere Windows 7 veya windows 10’da Kayıt Defteri nasıl temizlenir, regedit temizlemenin en pratik yolu nedir ve bunları yapan programlar sizlere ne gibi şeyler sunar onları anlatacağım .

Kayıt defterini temizlemek ne işimize yarar ki diyen arkadaşlar olabilir, kayıt defteri temizlemek bilgisayarınızın çok daha hızlı ve performanslı çalışmasını sağlar.

Registry Life

  • Registry Life, sistem hızını, performansını ve tutarlılığını artırmak amacıyla kayıt defterindeki hataları bulup düzelten ve optimize eden ücretsiz bir programdır.

Registry Repair


  • Windows kayıt defteri hataları bilgisayarınızın problemli şekilde çalışmasına neden olan en önemli hatalardır. Registry Repair ile birkaç adımda bu hatalı otomatik olarak düzeltebilirsiniz.

Little Registry Cleaner

Little Registry Cleaner, Windows kayıt defterindeki kullanılmayan ya da istenmeyen kayıtları temizleyerek sistem tutarlılığını ve performansını artırmanızı sağlayan açık kaynak kodlu, Türkçe ve ücretsiz bir programdır. Ayrıca programın kurulum gerektirmeyen, portable bir sürümü de vardır.

Umarım konu hakkındaki yazımızı beğenmiş, faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşçakalın. Tekno Hall.

TAVSİYE VİDEO

Related Posts

Yorum Bırakın...