Format Sonrası Toplu Program Yüklemesi Nasıl Yapılır?

by teknohall

Merhaba sevgili Tekno Hall takipçileri, bu yazımızda sizlere aynı işi yapan iki farklı programı tanıtacağım. Bu programlar sayesinde yüklemek isteyebileceğiniz popüler uygulamaları birer tık ile indirip yükleyebilirsiniz.

Örneğin format attınız ve format sonrası bilgisayarınıza yüklemeniz gereken birsürü program var. Chrome, winrar, antivirüs, itunes vs. Bu programlar sayesinde tek bir tıkla bu programları bilgisayarınıza güvenli şekilde yükleyebilirsiniz. Çok kullanışlı; değil mi?

Ninite

  • Ninite, oldukça kullanışlı bir yazılımdır. Ne zaman isterseniz bir programı kolayca yüklemenize sağlar ve size zaman kazandırır. Neredeyse tüm Programları bulabilir ve sizlere bunu zorluk çekmeden tek tık ile yükleyebilirsiniz.

Ruckzuck

  • Ruckzuck’u Ninite den ayıran en büyük şey Ninite indirmeden de otomatik program yüklemesi yapmamızı sağlarken Ruckzuck buna elverişli olmadığı için RuckZuck programını indirip kurduktan sonra istediğimiz popüler uygulamaları seçip indirmemiz gereklidir.

Umarım konu hakkındaki yazımızı beğenmiş, faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, hoşçakalın. Tekno Hall.

TAVSİYE VİDEO

Related Posts

Yorum Bırakın...