Youtube Müzik Şarkı Yükleme Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
youtube müzik şarkı yükleme

Youtube Müzik şarkı yükleme nasıl yapılır? Youtube Müzik’e şarkı nasıl yüklenir?

Bilindiği üzere Youtube Müzik’te evrensel birçok şarkıcının tüm parçaları, albümleri ve oynatma listeleri bulunuyor. Tüm bunlara rağmen bazen aradığımız bir şarkıyı bulamayabiliriz. İşte tam bu anda, kendi istediğimiz şarkıyı kolayca yükleyebiliriz.

Youtube Müzik Şarkı Yükleme Nasıl Yapılır?

Youtube Müzik şarkı yüklemek için, öncelikle bilgisayarınızı açmalısınız. Bu işlem sadece bilgisayardan gerçekleşir. Aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Google Chrome’u açın.
  2. music.youtube.com adresine gidin.
  3. Profil fotoğrafınızın simgesine tıklayın.
  4. Müzik yükle’ye basın.
  5. Yüklemek istediğiniz dosyaya tıklayın ve Aç’a basın.

İşte bu kadar! Seçtiğiniz şarkı yüklenmeye başlayacaktır, hem de birkaç saniye içinde.

Yüklediğiniz şarkıyı görmek için Kitaplık’a tıklayın, arkasından Şarkılar’a gidin. Yüklemeler listesinde, Youtube Müzik’e yüklediğiniz parçaları görebilirsiniz. Ayrıca şunu belirtmekte fayda var, Youtube Müzik’e video ya da şarkı aktarmak için Premium üyeliğe ihtiyacınız yok.

Dilediğiniz şarkıyı Youtube Müzik’e ekledikten sonra bunlar tıpkı Youtube’a video yüklediğinizde olduğu gibi analiz edilir. Ardından dinlemeye hazır hale gelir, böylece dilediğiniz oynatma listesine kolayca aktarabilir, sevdiklerinizle eklediğiniz parçayı kolayca paylaşabilirsiniz. Youtube Premium özelliğini aktifleştirmeseniz de kullanabileceğiniz şarkı ekleme ile eklediğiniz şarkıya uygun olarak reklamlama yapılacağını unutmayın.

Tüm işlemler bu kadardı. Diğer yazılarımıza ulaşmak için kategorilere göz atabilir, aradığınız içeriği bulmak için arama kısmını kullanabilirsiniz!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...