Apple Watch Eşleştirme Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
apple watch eşleştirme

Apple Watch eşleştirme nasıl yapılır?

Öncelikle saatinizin ve telefonunuzun uyumlu olduğundan emin olmalısınız. watchOS 8 sürümü, Apple Watch’ın son yazılımıdır ve bu yazılımı çalıştıracak bir telefona sahip olmalısınız; bu da iPhone 6s ve üzeri modelleri kapsamakta.

Eğer saatiniz son yazılımında değilseniz, Watch 3 ve Watch SE’ye yüklenebilir; eğer saatinizi yeni satın aldıysanız zaten son yazılımı içinde yüklü olarak gelecektir. Watch 2 vb. modeller iOS 11 ve devamında çıkan sürümleri çalıştırabilen iPhone 5 ve sonraki telefonlarla uyumludur.

Saat eşleştirmek aslında sanılandan daha kolaydır; tıpkı her iPhone özelliğinde olduğu gibi. Saatinizi nasıl eşleştireceğinizi öğrenmek için aşağıda sizin için anlattığımız basitleştirilmiş yolu okuyarak işlemi kolayca tamamlayabilirsiniz! Keyifli okumalar dileriz, aşağıda görüşürüz!

Apple Watch Eşleştirme Nasıl Yapılır?

Apple Watch eşleştirme için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli!

  1. Saatinizin düğmesine basılı tutarak açın.
  2. Telefonunuzu yaklaştırın.
  3. Telefonunuzda Watch uygulamasına gidin.
  4. Kameranızı kullanarak saatinizin ekranında çıkan görseli telefonunuzda tarayın
  5. Saatinizi yedekten mi yükleyeceğiniz yoksa yeni bir saat olarak mı kullanacağınız sorulacak; bunun cevabını verin. Eğer daha önceki saatinizden yedekleme yapacaksanız bu adımları tamamlayın.
  6. Her şey bittiğinde telefonunuz ve saatiniz senkronize edilecektir.
  7. Senkronize bittikten sonra telefonunuzda bulunan Watch uygulaması ile saatinizi özelleştirebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın! Bu konuyla ilgili çektiğimiz videoyu gördünüz mü? Hemen aşağıdan izleyin!

Related Posts

Yorum Bırakın...