Android 13 Güncellemesi Çıktı! Android 13 Güncellemesi Hatalı Mı?

by Merve Taş
android 13 güncellemesi

Android 13 güncellemesi hatalı çıktı! Android 13 çıktı mı?

Android 13 Güncellemesi Hatalı Çıktı!

Android 13 güncellemesi yakın zamanda resmi olarak yayınlanmıştı ve yavaş yavaş tüm telefonlara güncelleme geliyor. Pixel’lerde bu güncelleme kullanılmaya başlandı ve ilk yorumlar, uyumlulukla ilgili problemler olduğu. Bazı uygulamaların uyumluluğu konusunda problem olduğu ve özellikle bankacılık uygulamalarının senkronizasyon problemi olduğu belirtildi. Söz konusu bankacılık uygulamaları olduğu için ve günümüzde dijital bankacılık sıkça kullanıldığı için, bu güncellemeyi yapmadan biraz beklemenizi öneririz.

Android 13 Hataları Nelerdir?

Elbette ki her yeni güncellemede birtakım problemler yaşanıyor; bu telefonların yazılımında da, bilgisayar yazılımında da geçerli ve yaşanabilir bir durum olarak kabul ediyor. Bankacılık uygulamalarındaki sorunun bir an önce çözülmesi için uygulama geliştiricilerinin güncelleme yayınlaması bekleniyor.

Android 13 genel olarak güvenlik ve gizlilik geliştirmeleriyle ön plana çıkan bir güncelleme denebilir. Bankacılık uygulamalarında yaşanan problem de akıllara direkt güvenlik problemlerini getirse de; yaşanan durumun aslında güvenlikle bir ilgisi yok. Yazılım ve problemlerin senkronize çalışması gerekiyor, bunun için de genellikle yeni yazılım güncellemelerinden sonra uygulamaların daha iyi performans gösterebilmesi için sırayla güncelleme gelir.

Çoktan Android 13’e geçenler için artık yapacak bir şey maalesef yok; kullandıkları uygulamalarının yeni güncellemelerini beklemekten başka. Uygulamalar güncellendikten sonra bu sorun elbette ki çözülecek ama şunu aklınızdan çıkarmayın, bir yazılımı ilk kullanmaya başlamak her zaman hatalarla en önce karşılaşma olasılığını arttırır.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...