Kaybolan Android Telefon Nasıl Bulunur?

by Merve Taş
kaybolan android telefon

Kaybolan Android Telefon Nasıl Bulunur? Çalınan telefon nasıl bulunur? Android Telefonumu Bul Özelliği Nasıl Kullanılır?

Kaybolan Android Telefon Nasıl Bulunur?

Kaybolan Android telefon nasıl bulunur? Telefonum çalındı ne yapmalıyım diyenler, telefonumu kaybettim nasıl bulurum diyenler; toplanın! Android telefonunuzu kaybetmiş ya da çaldırmış olabilirsiniz; bu devirde bir telefondan olmak gerçekten de zor bir durum olduğu için telefonumuzu en kısa sürede tekrar bulabilmeyi umarız, değil mi? Maddi kayıp bir yana, telefonumuzda giden bilgiler öbür yana… Her şeyden önce polise gitmelisiniz elbette; fakat sonrasında neler yapabileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Aşağıda size neler yapmanız gerektiğini anlatıyoruz!

Operatörünüzü arayın

Öncelikle ilk iş olarak operatörünüzle görüşün! Hangi operatörü kullanıyorsanız onu arayarak telefonunuzun çalındığını bildirin. Eğer yanınızda arayacak biri yoksa, web sitesi üzerinden de yapabilirsiniz. Bu işlem sayesinde SIM kartınız devre dışı bırakılır. Eğer telefonunuzu bulursanız, SIM kartınızı yeniden aktive edebilirsiniz.

Android Telefonumu Bul Özelliğini Kullanın

Android Telefonumu Bul özelliği sayesinde telefonunuzu bulabilirsiniz! Eğer daha önce bu özelliği aktifleştirdiyseniz, uygulamaya girerek Google Haritalar’dan telefonunuzu bulabilirsiniz. Hatta bulmakla kalmayıp telefonunuzu arayabilir, kilitleyebilir veya depolanan verileri silebilirsiniz. Bunun için web sayfasına gitmeniz yeterli. Telefonunuz sessiz modda olsa bile bu uygulama sayesinde telefonunuzu çaldırabilirsiniz ya da telefon ekranınıza mesaj gönderebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...