Google Drive Klasöründe Arama Yapma Nasıl Olur?

by Merve Taş
Google Drive Klasöründe Arama yapma

Google Drive klasöründe arama nasıl yapılır? Google Drive arama nasıl yapılır? Okumaya devam edin!

Google Drive Klasöründe Arama Yapma Nasıl Yapılır?

Google Drive Klasöründe Arama Yapma Nasıl Yapılır? Google Drive’ı çok fazla kullanıyorsanız, muhtemelen gerçek bir karmaşanın içinde kalmışsınızdır. İstediklerinizi bulmak ve aradıklarınıza kolayca erişebilmek için bazen arama yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Google Drive’da aradığımızı bulmak çoğu zaman gerçekten zor olabilir. İster okuldaki evraklarınızı depolamak için kullanın, ister işteki belgelerinizi depolayın, ister sadece kendi bulut depolama alanınız olarak kullanın; eğer Drive kullanıcıysanız ona tamamen hakim olmak her zaman işinizi kolaylaştırır. Bazen çok fazla klasöre sahip oluruz ve aradığımızı bulmak bize çok vakit kaybettirebilir; vakit kaybettirdiği de çoğu zaman aradığımızı bulduğumuz anlamına gelmez, çünkü çoğu zaman aradıklarımızı bulamayabiliriz.

Öncelikle, Drive klasörlerinin içinde her aman arama yapabilirsiniz. Bunun için arama kısmına aradığınız klasörün ya da belgenin adını yazmanız yeterli! Bunun için de, yanda bulunan Drive’ım kısmına gidin ve yukarda bulunan Arama kutucuğuna tıklayın. Orada sağ kısımda bulunan filtreleme kutucuğundan nasıl bir dosya aradığınızı seçin ve arama kısmına geri dönün. Enter’a basın ve aradığınızı kolayca bulun!

İşte bu kadar! Google Drive ile ilgili ürettiğimiz tüm içerikleri görmek için web sitemizdeki arama kısmına Google Drive yazabilirsiniz; unutmayın, her zaman sizin işinizi kolaylaştırmak için araştırıyor ve çalışıyoruz!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...