Instagram Beğeni Sayısını Gizleme Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
Instagram Beğeni Sayısını Gizleme

Instagram beğeni sayısını gizleme nasıl yapılır?

Instagram uzun süredir yurt dışında kullanılan özelliği aylar önce hayatımıza soktu: Beğeni gizleme! Instagram beğenilerini aklına takan ve beklediğinden daha az beğeni alanlar için harika olan bu özellik; aynı zamanda videolarınızın kaç kez oynatıldığını da kolayca gizler. Beğeni sayılarını artık sadece siz görebilirsiniz! Eğer kapatmak isterseniz de kolayca beğeni sayılarınızı tekrar açabilir, Instagram’da paylaştığınız postların beğeni sayılarıı herkesle paylaşılmıştır. Aşağıda sizin için nasıl yapacağınızı anlattık ve unutmayın; bu adımlar hem Android hem iOS kullanıcıları için aynıdır!

Instagram’da beğenilerinizi nasıl gizleyeceğinizi bilmek birkaç nedenden dolayı kullanışlı olabilir. Benim gibiyseniz, gönderilerinizin yakın ailenizin dışında bir avuç etkileşimi zar zor toplayabildiği gerçeğini gizlemek asıl mesele olacaktır.

Instagram Beğeni Sayısını Gizleme

Instagram beğeni sayısını gizlemek nasıl yapılır? Instagram beğeni sayısını gizlemek için aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Telefonunuzun tuş kilidini açın.
  2. Instagram uygulamasına gidin.
  3. Profilinize girmek için sağ alt kısımda bulunan profil kısmına tıklayın.
  4. Profilinize girdiğinizde, sağ en üst köşede bulunan üç çizgiye basın.
  5. Ayarlar’a gidin.
  6. Gizlilik’e basın.
  7. Gönderiler’e tıklayın.
  8. Beğenme, oynatma ve görüntüleme sayılarını gizle seçeneğinin yanında bulunan anahtarı açın. Eğer beğeni sayılarınızı göstermek istiyorsanız bu anahtarı kapatın.

İşte bu kadar! Bu adımları izleyerek beğeni sayılarınızı kolayca gizleyebilirsiniz!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...