Android Özellikleri Arasından En İyileri ile Tanışın!

by Merve Taş
android özellikleri

Android özellikleri arasında en iyileri hangisi? Android Bildirim Merkezi, Android Bildirim Geçmişi, Android Tema ve Android Her Zaman Açık Ekran özellikleri nedir?

Android Özellikleri Arasından En İyileri!

Android özellikleri arasında en iyileri hangisi? Android’in bazı özellikleri var ki keşke iPhone’larda da olsa dedirten; işte tam da bugün onları inceliyoruz! Android cihazların özelliği saymakla bitmez elbette; ama bugün sizin için bazılarını sıralıyoruz ve bunlar için çok heyecanlıyız!

Android Bildirim Merkezi

Android bildirim merkezi, Android cihazlar için en iyi özelliklerden biri diyebilir miyiz? iOS telefonlarda bildirimler en son gelene doğru gruplandığı için bazen kafa karıştırıcı olabilir; Android cihazlarda ise durum tam tersidir.

Android Bildirim Geçmişi

Android bildirim geçmişi, hazır bildirim konusuna değinmişken ele almak istediğimiz bir başka konu! Bildirim geçmişi sayfası ile telefonunuza gelen son bir gün içindeki tüm bildirimleri gösterir. Eğer bazı bildirimleri yanlışlıkla siliyorsanız buradan kolaylıkla görebilirsiniz!

Android Tema

Android tema, Android 12’den beri hayatımıza girdi. Bu özellik ile seçtiğiniz duvar kağıdına göre telefonunuzun renk temaları otomatik olarak ayarlanabilir!

Android Her Zaman Açık Ekran

Android her zaman açık ekran, eğer bir Android kullanıcısıysanız mutlaka kullandığınız bir özelliktir! Always on display özelliği, pil gücünüzü en az seviyede harcayarak telefon ekranınızda bildirimleri ve saati gösterir. Tuş kilidinizi açmadan da bazı özelliklere erişebileceğiniz bu özellik gerçekten de harika değil mi sizce de?

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...