Mac Takvim Paylaşma Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
Mac takvim paylaşma

Mac takvim paylaşma nasıl yapılır? Mac bilgisayarınızdan dilediğiniz kişilerle takviminizi nasıl paylaşacağınızı aşağıda sizin için anlatıyoruz!

Mac Takvim Paylaşma Nasıl Yapılır?

Mac takvim paylaşma nasıl yapılır? Mac kullananlar, toplanın! Eğer takviminizi aktif olarak kullanıyorsanız, bu yazımızı sizin için anlatıyoruz.

Takviminizi aktif olarak kullanıyorsanız, takvim üzerinden toplantılarınızı işaretleyebilir, sizin için önemli olan günleri seçebilir, sevdiklerinizin doğum gününü kaçırmamak adına takviminize kaydedebilir ya da arkadaşlarınızla yiyeceğiniz bir akşam yemeğini oraya kaydedebilirsiniz.

Bu gibi durumlarda, takviminizi kontrol etmek isteyebilirsiniz ve telefonunuz yakınınızda olmayabilir. İşte tam da bu noktada, takviminizi Mac bilgisayarınızla paylaşarak daha kolay bir takvim deneyimi yaşayabilirsiniz.

Her şeyden önce, Mac bilgisayarınızdaki iCloud’un açık olduğundan ve telefonunuzdaki takvimin iCloud’a yedeklendiğinden emin olmalısınız. Bunun için de, Ayarlar’a, ardından Takvim’e, ardından Tercihler’e, ardından Hesaplar’a gidin. Devamını öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Mac’inizden Takvim’i açın.
  2. Sol kısımda bulunan takvim listesinden paylaşmak istediğinize sağ tıklayarak Takvimi Paylaş’ı seçin.
  3. Kiminle paylaşmak istiyorsanız, Şununla Paylaş kısmında bulunan yere e-posta adresi ya da telefon numarası girin ve Enter’a basınn.
  4. Bitti’ye tıklayın.

İşte bu kadar! Sizin için hazırladığımız tüm yazılardan haberdar olmak için aktif olarak her gün web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. İşinize yarayabilecek birçok güncel teknolojik haberleri buradan edinebilirsiniz! Sorunuz olursa yorumlar kısmına bekliyoruz.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...