En İyi Android Akıllı Saat Hangisi?

by Merve Taş
En İyi Android Akıllı Saat

En İyi Android Akıllı Saat Hangisi? Hangi marka akıllı saat alınır? Samsung Galaxy Watch 5 ve Amazfit GTS 2 Mini nasıl?

En İyi Android Akıllı Saat Hangisi?

En İyi Android Akıllı Saat Hangisi? Gün geçtikçe akıllı saatlere olan ilgi arttığı için birçok yeni saat piyasaya sürülüyor. Birçok farklı model olduğu için de seçim yapmak oldukça zorlaşabilir! Bugün sizin için Android yazılımını kullanan 2 tane benzersiz akıllı saati inceleyeceğiz.

Akıllı saat alma sebebiniz tam olarak nedir? Örneğin, aktif olarak spor yapıyorsanız ve bunun takibini yapmak istiyorsanız, buna göre bir saat seçmelisiniz. Her gün akıllı saatinizi şarj etmek istemiyorsanız, birçok seçeneği elemeniz gerekir. Apple Watch ve Samsung Galaxy Watch gibi saatler genellikle maksimum 2 gün şarjla dayanabilirler, eğer daha uzun kullanımlı bir saat satın almak istiyorsanız bunları elemelisiniz.

Samsung Galaxy Watch 5

Samsung Galaxy Watch 5, Galaxy Watch serisinin son modeli olarak karşımıza çıkıyor. Android telefonlarınızla birlikte kullanabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden biri olduğunu söyleyebiliriz! Wear OS platformu ile çalışan Samsung, bu saatlerle birçok şeyi mümkün kılıyor. Hem performans açısından en iyi noktada hissettirir, hem de içine oyun bile yükleyebilirsiniz! Birçok farklı uygulama yüklenebilen bu akıllı saat ile en iyi akıllı saat deneyimlerinden birini yaşayabileceğinizden emin olun’

Amazfit GTS 2 Mini

Amazfit GTS 2 Mini, eğer bir akıllı saate çok bütçe ayırmak istemiyorsanız kesinlikle tercihleriniz arasında olmalı. Fiyat performans akıllı saatler arasında yer alan Amazfit GTS 2 Mini, OLED ekranı ile muhteşem bir deneyim sunarken aynı zamanda suya dayanıklı oluşu da dikkat çekiyor. Sınıfının en iyi saatlerinden biri olan Amazfit GTS 2 Mini’nin birçok özelliği de mevcut! Kalp atışını hesaplayabilir, kandaki oksijen oranını ölçebilir, adım sayabilir, uyku takibi yapabilir ve 70 ayrı sporu da destekler.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...