MacBook Pil Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

by Merve Taş
macbook pil değişimi

MacBook pil değişimi ne zaman yapılmalı? MacBook pil değiştirme ne kadar? MacBook pil değiştirme ücretsiz mi?

MacBook Pil Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

MacBook pil değiştirme uzun yıllar kullandığınız bilgisayarınız için kaçınılmaz son olabilir. Bilgisayarınıza ne kadar iyi bakarsanız bakın, o kötü gün gelir ve artık piliniz eski performansını göstermeyebilir. Pil sağlığı düştüğü zaman, bilgisayarınızın şarj süresi düşecek ve daha çok şarja takılı kullanmak zorunda kalacaksınız. Bugün sizin için pil değişimine ihtiyacınız olup olmadığını anlatıyoruz.

MacBook Pil Değişitirme Ne Kadar?

MacBook pil değiştirme ne kadar? MacBook pil değiştirme ücretsiz mi? MacBook pil değiştirme fiyatları değişkenlik göstereceği için size en yakın Apple servisine sormanızı tavsiye ederiz.

MacBook Pil Değiştirme Ücretsiz Mi?

MacBook Pil Değiştirme Ücretsiz Mi? Eğer garantiniz devam ediyorsa ve pilinizle ilgili bir sorun yaşıyorsanız bu kronik olabilir; incelemeye alındıktan sonra ücretsiz değişim yapılabilir.

MacBook Pil Ömrü Azalma

MacBook pil ömrü azalma durumunda fazla sinyale ihtiyacınız yok; mecburen pil değişimine gitmeniz gerekir. Yanınızda sürekli şarj aletini taşımaya başlıyorsanız pil ömrünüz azalıyor demektir ve bu durumda en yakın servise başvurmanız gerekir.

MacBook Pil Servisi Uyarısı

MacBook pil servisi uyarısı verdiği zaman ilk işiniz servise gitmektir. Bazen en büyük sinyal de budur; tıpkı arabanızda verilen uyarılar gibi MacBook da sizin için pil servisi uyarısı verir. Fazla geciktirmeden servise gitmelisiniz çünkü pil servisi uyarısı geldiyse piliniz gerçekten de ölmek üzeredir.

MacBook Aşırı Isınma

MacBook aşırı ısınma çoğu zaman pil sağlığının ölmeye başladığına işarettir. Hem bilgisayarınız beklenenden daha erken kapanır, hem de aşırı ısınarak zayıf pil sağlığına işaret eder. Yine yapacağınız en iyi şey en yakın Apple servisine giderek bilgisayarınızdaki ölü pili yeni pille değiştirmektir; her şeyden önce aşırı ısınmaya sebep olabilecek başka bir şey olmadığına emin olmalısınız.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...