Safari’de Kayıtlı Kredi Kartlarını Görüntüleme Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
Safari'de Kayıtlı Kredi Kartlarını Görüntüleme Nasıl Yapılır

Safari’de Kayıtlı Kredi Kartlarını Görüntüleme Nasıl Yapılır?

Safari’de Kayıtlı Kredi Kartlarını Görüntüleme Nasıl Yapılır?

Safari’de Kayıtlı Kredi Kartlarını Görüntüleme Nasıl Yapılır? Kredi kartı numaranıza erişim sağlamanız gerekiyorsa, ancak gerçek kartınız yakınınızda değilse, Safari’nin otomatik doldurma özelliği tarafından daha önce saklandıysa, iPhone veya iPad’inizde Safari’den almanız mümkündür. İşte kontrol etmenin yolları.

Safari’de Kayıtlı Bir Kartı Görüntüleme

  1. İlk olarak, iPhone veya iPad’inizde Ayarlar’ı açın.
  2. Ayarlar’da “Safari”ye dokunun.
  3. Safari’de, “Otomatik Doldur”u seçin.
  4. Safari’nin Otomatik Doldurma ayarlarında, “Kayıtlı Kredi Kartları”na dokunun.
  5. Sizi kimliğinizi doğrulamanız için PIN girmeniz veya Touch ID veya Face ID ile kimliğinizi doğrulamanız istendiğinde girin.
  6. Bundan sonra, Safari tarafından daha önce kaydedilen kredi kartlarının bir listesini göreceksiniz. Daha fazla ayrıntı görmek için listedeki herhangi bir girişe dokunun.
  7. Ayrıntılar ekranında, Safari’nin bu bilgileri kaydetti ise, kartın tam kredi kartı numarasını ve son kullanma tarihini göreceksiniz.
  8. Ayrıntılar ekranındayken, kart üzerindeki bilgileri düzenlemeniz gerekiyorsa, sağ üst köşede bulunan “Düzenle”ye dokunun. D
  9. üzenlemeyi bitirdiğinizde, “Bitti”ye dokunun. Kredi kartı listesine dönerseniz, bir kredi kartını listenin sonuna “Kredi Kartı Ekle”ye dokunarak ve bilgileri girerek ekleyebilir veya listeden bir kartı “Düzenle”ye dokunarak, onay işareti ile seçerek ve “Sil”e dokunarak silebilirsiniz.
  10. Bittiğinizde, Ayarlar’dan çıkın.
Şimdi bir ihtiyaç durumunda kredi kartı numaranızı bulmanız gerektiğinde nereye bakmanız gerektiğini biliyorsunuz. İhtiyacınız olanı bulmanızı umuyoruz - iyi şanslar!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...