Twitter Jar Özelliğinde Bitcoin ve Ethereum

by teknohall
Twitter Jar Özelliğinde Bitcoin ve Ethereum

Kripto para birimleri yakında Twitter profilinizin bir parçası olabilir. Micro-blog sitesi, kullanıcıların kripto para birimlerinde ödeme almak için profillerine Bitcoin ve Ethrreum adreslerini eklemelerine izin verecek bir plan üzerinde çalışıyor. Twitter Jar özelliği yakında kripto para birimleri için bir seçeneğe sahip olabilir. Alessandro Paluzzi adlı bir geliştirici, özelliğin piyasaya sürüldükten sonra nasıl görüneceğine dair ekran görüntülerini paylaştı.

Paluzzi, bir tweet’te, “Twitter, Tip Jar özelliği aracılığıyla ipuçları almak için profilinize Bitcoin ve Ethereum adresinizi eklemenize izin vermek için çalışıyor” dedi. Twitter, bu yılın başlarında Tip Jar özelliğinin bir güncellemesini duyurmuştu.

Twitter Jar Özelliğinde Bitcoin ve Ethereum

Twitter’ın ürün lideri Kayvon Beykpour, Paluzzi’nin bulgularını doğruladı ve şirketin özellik üzerinde çalıştığını söyledi. Beykpour, Paluzzi’nin ilk tweetini emojisiyle retweet ederek özelliğin yakında platforma gelebileceğini ima etti.

Bu kripto para birimi özelliğinin başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesi, platformdaki içerik oluşturucuların bir gelir kaynağı bulmasına yardımcı olacak.

Twitter Jar Bitcoin ve Ethereum Ne Zaman Eklenecek

Micro blog web sitesinin en son özelliğini ne zaman kullanıma sunmayı planladığı henüz belli değil. Başlangıçta, Twitter bunu geçmişte de yaptığı için sınırlı coğrafyalardaki kullanıcılar için kullanıma sunulabilir.

En son gelişme, ödeme veya değer değişimi modu olarak kripto para birimleri üzerinde büyüyen çılgınlığın altını çiziyor. Dijital token Bitcoin şu anda 51.000 dolar civarında işlem görüyor, Ethereum ise 4.000 dolar.

İlginizi çekecek yazılar:

TeknoHall Nasıl Yapılır Videoları İçin YouTube Kanalımıza Göz Atın!

Related Posts

Yorum Bırakın...