Apple Watch Düşük Güç Modu Nasıl Kullanılır?

by Merve Taş
Apple Watch Düşük Güç Modu

Apple Watch Düşük Güç Modu Nasıl Kullanılır? Apple WatchOS düşük güç modu nasıl kapatılır? Apple Düşük güç modu işe yarıyor mu?

Apple Watch Düşük Güç Modu Nasıl Kullanılır?

Apple Watch Düşük Güç Modu Nasıl Kullanılır? Apple Watch kullananlar bilir ki, saatinizin şarjı asla uzun süre gitmez. Saatinizin daha uzun ömürlü olması için bazı özellikleri kullanabilirsiniz; ekran ışığı kısmak, arka planınızı siyah ağırlıklı tonlarda kullanmak, Wi-Fi’ı kapatmak gibi. Bu yüzden, saatinizin pilinin daha uzun süre gitmesini istiyorsanız iPhone’larda kullandığımız düşük güç modunu saatlerimizde de kullanmalısınız.

Apple Düşük güç modu işe yarıyor mu?

Apple Düşük güç modu işe yarıyor mu? watchOS 9 ile birlikte hayatımıza giren düşük güç modu, saatimizde sürekli çalışan uygulamaların performansını düşürüyor, bildirimleri almamızı engelliyor, her zaman açık ekranı kapatıyor, sürekli takip edilen kalp atışı, kan oksijeni izleme gibi özellikleri sınırlıyor. Ayrıca, LTE ve Wi-Fi bağlantısının da sinyallerini azaltıyor. Tüm bu kısıtlamalara rağmen saatinizden hala daha mesaj gönderebilir ya da arama yapabilirsiniz; sadece gelen bildirimler bir kez alınır. Bu sayede saatinizi her gün şarj etmek yerine şarj süresini 2-3 güne çıkarabilirsiniz.

Apple WatchOS Düşük Güç Modu Açma

Apple WatchOS Düşük Güç Modu Açma için aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Saatinizin tuş kilidini açın.
  2. Pil’e gidin.
  3. Düşük Güç Modu’nun geçiş anahtarını açın.

Apple WatchOS düşük güç modu nasıl kapatılır?

Apple WatchOS düşük güç modu nasıl kapatılır? Aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Saatinizin tuş kilidini açın.
  2. Pil’e gidin.
  3. Düşük Güç Modu’nun geçiş anahtarını kapatın.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...