One Drive Özellikleri Google Drive’a Benziyor Mu?

by Merve Taş
one drive özellikleri

One Drive Özellikleri nedir? OneDrive ile neler yapılabilir? One drive ne işe yarar?

One Drive Özellikleri Nedir?

One Drive Özellikleri Nedir? One Drive, diğer bulut hizmetlerine kıyasla Office uygulamalarının hepsi ile benzersiz entegre edilmiş haliyle en iyi bulut hizmetlerinin başında geliyor. Microsoft’un yeni etkinliğinde, One Drive’a entegre edilen yeni özellikler açıklandı.

Artık One Drive, çevrimdışı özelliklere sahip olacak. Web sürümünde uygulamaları indirmeye ya da yeniden yüklemeye gerek kalmadan kaydetme özelliğine sahip olacak. Artık çevrimdışıyken de One Drive’a yüklediğiniz dosyalara düzenleme yapılırken, internet bağlantınız tekrar sağlandığında tüm değişiklikleriniz otomatik olarak senkronize edilebilecek. Google Dökümanlar’da senelerdir kullanılan bu özellik artık One Drive’da da kullanılabilecek, harika bir haber!

Bu özelliklerin de yanında, uygulamanın web sürümünde Paylaşılan sekmesinde aradıklarınıza kolay ulaşabilmeniz için yeni filtreler olacak. Teams toplantılarınızın kayıtları, ekleri gibi benzer dosyaları Toplantılar başlığı altında bulabilirsiniz. Sık kullanılanlar kısmı da One Drive’a entegre edilecek.

OneDrive ile neler yapılabilir? One drive ne işe yarar?

OneDrive ile neler yapılabilir? One drive ne işe yarar? One Drive ile tüm bilgilerinizi depolayabilirsiniz! Bulut depolama sistemleri arasında en kullanışlı olanlar arasındadır. Belirli bir kısma kadar ücretsiz depolama hakkı sunar. Henüz denemediyseniz One Drive dünyasına hemen adım atmanızı şiddetle öneririz!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...