Samsung IMEI Numarası Bulma Hakkında Her Şey!

by Merve Taş
Samsung IMEI Numarası Bulma

Samsung IMEI Numarası Bulma nasıl yapılır? IMEI numarası nerede yazar Samsung? IMEI Numarası Nedir? Aşağıda sizin için anlatıyoruz!

Samsung IMEI Numarası Bulma nasıl yapılır?

Samsung IMEI Numarası Bulma nasıl yapılır? Samsung telefon kullanıcıları, dikkat! Bugün sizin en çok sorduğunuz sorulardan birinin cevabını buluyoruz: IMEI numarası nerede yazar Samsung? Bunu öğrenmeden önce gelin, birlikte IMEI numarasının ne demek olduğuna bakalım.

IMEI Numarası Nedir?

IMEI Numarası Nedir? Her telefonun benzersiz bir IMEI numarası vardır. Tıpkı bizim şahsımıza özel bir kimlik numaramız varsa, cep telefonlarımızın da kimlik numarası vardır ve bu her telefonu birbirinden ayırır. Telefonlar IMEI numaraları sayesinde kaybolduklarında kolayca bulunabilir, tıpkı insanların biricik olmasını sağlayan parmak izi gibi!

IMEI numaralarının telefonlarımızı tanımlayan kimlik numaraları gibi olduğundan bahsetmiştik. Bu IMEI numaraları 15 haneden oluşur ve bu IMEI numaraları sayesinde telefonlarımızı garanti servislerine kaydettirebiliriz, SIM kartımızı bloke ettirebiliriz. Eğer telefonunuzda iki tane SIM Kartı kullanıyorsanız, iki tane IMEI numarasına sahipsiniz demektir. Aşağıda sizin için Samsung cep telefonlarına sahipseniz IMEI numarasını nasıl öğrenebilirsiniz, bunu anlatıyoruz.

IMEI numarası nerede yazar Samsung?

IMEI numarası nerede yazar Samsung? Samsung telefonunuzdan IMEI numarasını öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Telefonunuzun tuş kilidini açın.
  2. Telefon uygulamasına gidin. Telefon uygulaması, bir başkasını aramak için girdiğimiz uygulamadır.
  3. Klavye kısmına gidin, bu kısım bir numara tuşlamak istediğimizde girdiğimiz kısımdır.
  4. *#06# tuşlayın.
  5. Telefonunuzun IMEI numarası kolayca karşınıza çıkacaktır.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...