Google Fotoğraflar Özellikleri Nelerdir?

by Merve Taş
Google Fotoğraflar Özellikleri

Google Fotoğraflar özellikleri nelerdir? Google Fotoğraflar Fotoğraf Paylaşma, Google Fotoğraflar Klasör Şifreleme, Google Fotoğraflar Albüme Otomatik Fotoğraf Ekleme, Google Fotoğraflar Albüm İndirme… Okumaya devam edin!

Google Fotoğraflar Özellikleri Nelerdir?

Google Fotoğraflar Özellikleri Nelerdir? Google Fotoğraflar hakkında hepimiz tek bir şeyde hemfikiriz: Google’ın sunduğu en iyi hizmetlerden biri! Tamamen ücretsiz kullanım hakkı sunan bu harika depolama bulutu hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Gelin, bugün bu özellikleri birlikte öğrenelim!

Google Fotoğraflar Fotoğraf Paylaşma

Google Fotoğraflar Fotoğraf Paylaşma hiç bu kadar kolay olmamıştı! Çektiğiniz fotoğrafları kolayca paylaşmak için seçtiğiniz fotoğrafların otomatik olarak paylaşılması modunu açabilirsiniz. Google Fotoğraflar sizin için fotoğraftaki kişileri algılar ve algıladığı kişilerle otomatik olarak bu fotoğrafları paylaşır.

Google Fotoğraflar Klasör Şifreleme

Google Fotoğraflar Klasör Şifreleme, sizin için istediğiniz klasörü kilitler. Telefonunuzun tuş kilidi ile açılabilen bu kilitli klasörlere istediğiniz her fotoğrafı ya da videoyu atabilirsiniz. Bu özelliğin en güzel yanı, şifreli klasörlere attığınız fotoğraflar cihazınızda depolanmaz ve bulut tarafına yedeklenmez. Sadece o klasörde gizlenir.

Google Fotoğraflar Albüme Otomatik Fotoğraf Ekleme

Google Fotoğraflar Albüme Otomatik Fotoğraf Ekleme, telefonunuzdaki fotoğrafların otomatik olarak Google Fotoğraflar’a yedeklenebilmesini sağlayan harika bir özelliktir. Google’ın yüz algılama teknolojisini kullanarak sizin seçtiğiniz insanları ya da evcil hayvanları tanır ve bu kişilerin bulunduğu fotoğraf ya da videoları kendi kendine ekler.

Google Fotoğraflar Albüm İndirme

Google Fotoğraflar Albüm İndirme özelliği; belirlediğiniz albümlerdeki fotoğrafların tümünü indirmenizi sağlar. Bu dosyayı ZIP dosyası olarak cihazınıza kaydeder. Bu özellik sayesinde kolayca yedek alabilir, tek tek indirmekle uğraşmak zorunda kalmaktan kurtulabilirsiniz.

Google Fotoğraflar, fotoğraflar ve videolar için en iyi bulut depolama çözümlerinden biridir. Ancak, tüm yumurtalarınızı tek sepette toplamak pek de iyi bir fikir değil. Google Fotoğraflar albümlerinizin zaman zaman yerel yedeklerini almalısınız .

İyi haber şu ki, Google bunu yapmayı çok kolaylaştırıyor. Bir web tarayıcısında Google Fotoğraflar’ı ziyaret edin, bir albüm açın ve menüden “Tümünü İndir”i seçin. Tüm içeriği içeren bir ZIP dosyası alacaksınız.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...