Discord Özellikleri Nelerdir?

by Merve Taş
Discord Özellikleri

Discord Özellikleri nelerdir? Discord ne işe yarar? Discord Mesaj Düzenleme, Discord İfade Bırakma, Discord hakkında tüm bilgileri bugün sizin için derliyoruz!

Discord Özellikleri Nelerdir?

Discord Özellikleri arasından en sevilenler hangileri? Discord’u bu kadar popüler yapan ne? Discord, modern çağın en sık kullanılan mesajlaşma programlarından biridir. Asıl amacı oyun oynarken birlikte sohbet etmek olsa da, artık birçok yeni özelliği var ve asıl amacı tamamen oyun için sohbetleşme uygulamasından uzaklaştı.

İsterseniz mesajlaşabileceğiniz, isterseniz sesli arama yapabileceğiniz, isterseniz ekranınızı yansıtarak toplantılar düzenleyebileceğiniz Discord’u bugün incelemeye alıyoruz! Aşağıda sizin için birkaç özelliğini sıraladık, okumaya devam edin.

Discord Mesaj Düzenleme

Discord Mesaj Düzenleme özelliği, hızlıca gönderdiğiniz mesajlarda yaptığınız yazım yanlışlarını düzenleyebilmenizi sağlar. İster attığınız mesajları düzenleyip tekrar atın, ister mesajları silin! Sildiğiniz mesajların karşı taraf tarafından görüntülemeyeceğini hatırlatmak isteriz.

Discord İfade Bırakma

Discord İfade Bırakma özelliği, gelen mesajlara vereceğiniz tepkiden ibarettir. Her zaman her mesaja yazabileceğimiz bir cevabımız olmuyor, değil mi? Tam da bu noktada artık Whatsapp’a da entegre edilen ifade bırakma özelliği Discord’da da kullanılıyor.

Gifler ve Daha Fazlası

Discord’un kendine has tepki verme özelliklerinden biri olan Gif’ler sayesinde konuşmalar daha keyifli hale geldi! İstediğiniz her duygu durumu için birden fazla Gif vardır ve istediğinizi karşı tarafa gönderebilirsiniz.

Durumunuzu Belirleyin

Eski nesil bilir ki, MSN’de kendi durumumuzu ekleyebiliyorduk! Bu özelliği Discord’da da kullanabilirsiniz; profilinizde kullandığınız kullanıcı adının altına ekleyebileceğiniz durum sadece 24 saat gözükür.

Sessize Alma

Discord’da çok fazla sunucuya katıldıysanız, istediklerinizi sessize alarak sürekli gelen bildirimlerin önüne geçebilirsiniz. Özellikle telefonunuzda Discord varsa bildirim kirliliğinin önüne geçmek için bu özelliği kullanabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...