Galaxy Watch Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
Galaxy Watch Ekran Görüntüsü Alma

Galaxy Watch ekran görüntüsü alma nasıl yapılır?

Galaxy Watch Ekran Görüntüsü Alma

Galaxy Watch ekran görüntüsü almak nasıl yapılır? Bir akıllı saatiniz varsa ve bu saatiniz Galaxy Watch ise, ekran görüntüsü almak isteyebilirsiniz. Çoğu akıllı saatlerde ekran görüntüsü alınabiliyor ve bu sandığınızdan daha kolay!

İster Wear OS saate sahip olun; ister Tizen OS. Her ikisinde de ekran görüntüsü alınır fakat başka yollarla; bugün size bunu anlatıyoruz!

Wear OS Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır?

Wear OS Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Eğer Galaxy Watch 4 ve üstü modellere sahipseniz; bu saatler Wear OS yazılımına sahiptir. Eğer saatinizde Google Play varsa, Wear OS yazılımını çalıştırıyor demektir. Bu saatlerde ekran görüntüsü almak için Home ve Back tuşlarına aynı anda basmalısınız; ekran yanıp sönüyorsa ve ekran görüntünüzü görebiliyorsanız işlem başarılı demektir. Ekran görüntüleri telefonunuza otomatik olarak gönderilir.

Tizen OS Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır?

Tizen OS Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Galaxy Watch 3 ve eski sürümleri ise Tizen OS yazılımıyla çalışır. Eğer saatinizde Google Play yerine Galaxy Store varsa; saatinizin yazılımı Tizen OS’tur. Tizen OS’ta ekran görüntüsü almak için öncelikle Ana Ekran tuşuna basın ve ekranı sağa doğru kaydırın. Ekran görüntüsü aldığınızda ekranınız yanıp sönecektir. Aldığınız ekran görüntüsünü telefonunuzda görmek için saatinizden Galeri’ye gitmelisiniz; fotoğrafı seçtikten sonra Diğer Seçenekler>Telefona Gönder seçeneklerine basmalısınız.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...