Samsung Galaxy Watch Sıfırlama Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
samsung galaxy watch sıfırlama

Samsung Galaxy Watch sıfırlama nasıl yapılır?

Samsung Galaxy Watch Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy Watch Sıfırlamak Nasıl Yapılır? Eğer Samsung’un akıllı saatlerinden en az birine sahipseniz ve saatinizi değiştirecekseniz, satacaksanız ya da sadece her şeyi silmek istiyorsanız; toplanın!

Bir saati sıfırladığınız zaman, saati tekrardan kullanacağınız zaman kurulum ekranı önünüze çıkacaktır. Telefonlarımızda olduğu gibi Samsung Galaxy Watch saatlerimizi yeniden ilk haline döndürmek için fabrika ayarlarını sıfırlamak özelliğini kullanabiliriz! Fabrika ayarlarına geri döndürmek için de saatinizin ayarlar menüsüne gitmeli ve oradan sıfırla menüsünü seçmelisiniz; bu sadece birkaç dakikalık bir işlemdir.

Her şeyden önce, saatinizi sıfırladığınız zaman her şeyin silineceğini unutmayın. Bunun için de öncelikle yedekleme yapmanızda yarar var. Her şeyi yaptıktan sonra, saatinizi tamamen sıfırlayarak tüm verilerinizi silmek için fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Tüm bilgileriniz ve depoladıklarınız silineceği için, öncesinde yedekleme yapmanız ve bilgilerinizi depolamanız önemli; Samsung Galaxy Watch akıllı saatinizi nasıl yedekleyebileceğinizi aşağıda sizin için anlatıyoruz! Fabrika ayarlarına geri döndürürken yedekleme yapıp yapmayacağını zaten soruyor fakat yine de öncesinde yapmakta fayda var!

Samsung Galaxy Watch Yedekleme Nasıl Yapılır?

Galaxy Watch Yedekleme için aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Saatinizin kilidini açın.
  2. Galaxy Watch uygulamasına gidin.
  3. Hesaplar ve yedekleme’ye gidin.
  4. Verileri Yedekle’ye gidin.

İşte bu kadar!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...