Google Fotoğraflar Sınırsız Depolama Özelliği Tekrar Kullanılabilecek!

by Merve Taş
google fotoğraflar sınırsız depolama

Google Fotoğraflar sınırsız depolama özelliği var mı? Google Fotoğraflar sınırsız mı? Google fotoğrafların kapasitesi ne kadar?

Google Fotoğraflar Sınırsız Mı?

Geçtiğimiz yıl Google tarafından bir açıklama gelmişti ve Google Fotoğraflar sınırsız bulut depolama özelliğini kaldırdığını açıklamıştı. Birçok kullanıcı bu duruma haliyle üzülmüştü, ama size güzel bir haberimiz var! Google Fotoğraflar, depolama alanını tekrar sınırsız hale getirdi.

26 Nisan tarihinden itibaren kullanılmaya başlanan bu özellik, Google Fotoğraflar’ın bulut depolama kapasitesini tekrar sınırsız hale getirdi. 2 TB’lık bir depolama alanı sunan Google, bunu Google One platformuna dahil edecek.

Google Fotoğrafların Kapasitesi Ne Kadar?

Normal şartlarda 15 GB’lık bir depolama alanı sunan Google, tüm bu depolama alanını Google One platformu arasında paylaştırıyor. Bu şu demek; Google’un sunduğu tüm hizmetlere bu 15 GB’lık depolama alanı paylaştırılıyor. Google Fotoğraflar, Gmail, Google Dökümanlar ve diğer tüm hizmetler yani Google One’u kapsayan tüm uygulamalar ortak alan kullanıyor diyebiliriz. Hal böyle olunca, sınırsız depolama alanının kaldırılması birçoğumuz için gerçekten sıkıntılı bir durum olmuştu.

Bu depolama alanı muhteşem bir haber olsa da, belirli bir ücrete tabii olacağı da biliniyor. Ücret her ne olursa olsun, 2 TB’lık bir depolama alanına sahip olmak gerçekten de harika; çünkü 2 TB’lık bir hard disk satın almaktan çok daha ucuza geliyor!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...