Macbook Dokunmatik Ekran Ne Zaman Gelecek?

by Merve Taş
Macbook Dokunmatik Ekran

Macbook Dokunmatik Ekran Ne Zaman Gelecek? Macbook’lara dokunmatik ekran geliyor! Peki, ne zaman? Buyrun okumaya!

Macbook Dokunmatik Ekran Ne Zaman Gelecek?

Macbook Dokunmatik Ekran teknolojisi sonunda kullanıcılarla buluşuyor! Bildiğimiz gibi Apple ekibi, diğer tüm rakiplerinin çoktan geçiş yaptığı teknolojilere oldukça geç geçiş yapıyor; yapsa da kendilerine özgü yollar tercih ediyorlar.

Genellikle çoğu zaman bir söylentiyle başlayan ve ilerleyen zamanlarda gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini öğrendiğimiz Apple güncellemeleri arasında bu sefer sırada Macbook var. Macbook’ların yeni modellerinde dokunmatik ekranların geleceğine dair bir sızıntı oldu!

Uzun zamandır Apple dışında neredeyse tüm firmaların kullandığı dokunmatik ekranlar, bizi teknolojinin gelişiminin içine çoktan sokmuştu. Sızdırılan raporda dokunmatik ekranların geleceği belirtilmişti ama dizüstü modellerinde sıkıntı olmasa da masaüstü modellerde ergonomik olmayacağı seneler önce Tim Cook tarafından belirtilmişti.

Tabi o zamanlardan bu zamanlara kadar teknoloji oldukça gelişti, çünkü bu açıklama Tim Cook tarafından neredeyse 10 sene önce yapılmıştı. Fikrimizi soracak olursanız, dokunmatik ekranların Mac masaüstü modellerinde kullanılması gerçekten de zor olabilir fakat yine de bu özellik gelirse kullanıcıların hızlıca alışacağını ve entegre olacağını biliyoruz. Sonuçta bu kadar senedir “asla bu da olmaz” dediğimiz her şey zamanla oldu ve hemen de alıştık! İşte bu yüzden Macbook’lara entegre edilecek bu yeni özellik eğer doğruysa, biz şimdiden heyecanlanmaya başladık ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...