Mozilla VPN İncelemesi Yapıyoruz!

by Merve Taş
mozilla vpn

Mozilla VPN incelemesine hoş geldiniz! Mozilla Firefox VPN var mı? Firefox VPN nasıl kullanılır?

Mozilla VPN İncelemesi: Firefox VPN Nasıl Kullanılır?

Mozilla VPN, internet tarayıcısı olarak Firefox’u kullananlar için harika bir özellik! Eğer günlük hayatınızda sık sık VPN kullanıyorsanız, Firefox’un size sunduğu bu imkandan faydalanabilirsiniz. İlk olarak uzantı olarak piyasaya sürülen bu VPN, zamanla bağımsız bir VPN haline geldi.

Rakiplerine göre oldukça başarılı olan Mozilla VPN’in en iyilerden biri olmasının sebebi de Mullvad’ın ağını kullanıyor. Eğer daha önce VPN kullanmadıysanız, Mozilla’nın VPN’i kullanım kolaylığı olarak da rakiplerinden ayrılarak öne çıkıyor. Mobile uyarlanan, işletim sisteminden ayrı olarak çalışan arayüzünde sadece dört adet kontrol tuşu bulunur. Bu dört tuştan tüm kontrollerinizi sağlayabilirsiniz.

Mozilla VPN’i diğerlerinden ayıran en büyük bir diğer özelliği ise; sizin için hangi ülkenin sunucusunun daha iyi olduğunu göstermesi. Diğer VPN’lere kıyasla bu gerçekten de fark yaratan bir özellik; rastgele bir sunucu ve ülkeye bağlanmaktansa size seçim şansı sunuyor! Ayrıca, birden fazla sunucuya bağlanmanıza olanak tanır ve bu da korumanızı çift kat arttırır.

Rakiplerine göre hız konusunda da altta kalmayan Mozilla VPN’in öne çıkmasının bir diğer sebebi de bu. Tüm VPN hizmetlerinde olduğu gibi bunda da ping sorunu yaşayabilirsiniz ama bu zaten söylediğimiz gibi genel olarak tüm VPN’lerde bulunuyor.

Ücret olarak da, ülkemizdeki değişken kurlar yüzünden net bir fiyat veremesek de, şimdilik aylık ücretinin 5 $ olduğunu biliyoruz. Yine de güncel fiyatları bu VPN’i kullanmaya karar verdiğiniz zaman kontrol etmeyi unutmayın.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...