Samsung Galaxy Özellikleri Nedir?

by Merve Taş
samsung galaxy özellikleri

Samsung Galaxy Özellikleri nedir? En çok seveceğiniz birkaç Samsung Galaxy özelliğini sizin için anlatıyoruz! Okumaya devam edin.

Samsung Galaxy Özellikleri

Samsung Galaxy Özellikleri nedir? Samsung Galaxy, upuzuun yıllardır hayatımızda olan bir telefon serisi; hatta bu zamana kadar seri olarak devam eden tek telefon serisi olarak varlığını devam ettiriyor. Senelerdir satış rekorları kıran Samsung’un Galaxy serisi; amiral gemisi telefonlarının da yanında fiyat performans özelliklere sahip telefonlarıyla da piyasada var olmaya devam ediyor. Peki, milyonlarca kişiyi cezbeden özellikleri ne? Sizin için birkaç ikna edici özelliği bugün birlikte inceliyoruz.

Samsung Good Lock Özelliği

Samsung’un en iyi özelliğinden biri olan Good Lock, kilit ekranındayken birçok özelliğe erişebilmenizi ve telefonunuzu tamamen kendi ihtiyaçlarınıza yönelik kişiselleştirebilmenizi sağlar. İster bildirimleri yönetin, ister gezinme çubuğunu görün, ister sesi kontrol edin; Good Lock ile birçok şeyi kilit ekranından yönetebilirsiniz!

Samsung Video İyileştirici

Eğer bir iPhone ve bir Samsung telefonu yan yana koyarsanız, Samsung’un ışıl ışıl parlayan renkleri karşısında şok olabilirsiniz! Video deneyiminizi arşa çıkaran bu ekran teknolojisini daha da iyileştirmenizi sağlayan bir özellik var: Video İyileştirici

Bu özelliği etkinleştirdiğiniz zaman video izlediğiniz anda parlaklık artar ve renkler olduğundan daha da canlı gözükür.

Samsung Tema Renkleri

Samsung’un farklı temalarına zaten yıllardır alışığız ama Android 12 güncellemesi ile birlikte renkler de hayatımıza girdi. Duvar kağıdınızdaki renkler temanıza uyarlanıyor ve bir bütünlük yakalamanızı sağlıyor!

Samsung Kenar Panelleri

Samsung kenar panelleri özelliği ile birlikte en sevdiğiniz tüm uygulamalar tek bir noktada! Bir çubuğun üzerinde uygulama kısayollarına ulaşabileceğiniz kenar panelleri, aynı zamanda kendi içinde birçok farklı şekilde de özelleştirilebilir. Henüz denemediyseniz, daha fazla beklemeyin!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...