Netflix Bölge Değiştirme Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
netflix bölge değiştirme

Netflix, izlenecek birçok içeriğe sahip olsa da bölge bölge bazı dizi ve filmlere sahiptir. Bulunduğunuz ülkede izlemek istediğiniz içerikleri göremiyorsanız ya da Netflix’in sahip olduğu içerik listesinden sıkıldıysanız, Netflix bölge değiştirme yaparak bu sorunu kolayca çözebilirsiniz.

Netflix Amerika Nasıl İzlenir?

Dünyanın herhangi bir ülkesindeyseniz, Netflix konumunuzu olarak belirleyerek yeni bulunduğunuz ülkede hizmet vermeye başlar. Fakat, bulunduğunuz ülkede istediğiniz içerikler yoksa Netflix bölge değiştirme özelliği ile kolayca dilediğiniz içeriklere sahip olabilirsiniz.

Netflix Amerika nasıl izlenir diyorsanız, yazıyı takipte kalın.

Netflix de VPN Nasıl Kullanılır?

VPN kullanarak dilediğiniz tüm cihazlardaki Netflix bölge değiştirme işlemini yapabilirsiniz. Yalnız güvenilir bir VPN kaynağı bulmakta özen göstermenizde fayda var, aksi takdirde Netflix bir tehdit olarak algılayabilir. Güvenilir bir VPN kaynağı ile Netflix Amerika nasıl izlenir gibi sorularınıza yanıt bulabilir, dilediğiniz tüm yayınlara kolayca erişebilirsiniz.

VPN Kullanarak Netflix Bölge Değiştirme

  • VPN uygulamanızı açın ve giriş yapmak istediğiniz ülkeyi aratın.
  • Şimdi her zaman kullandığınız tarayıcı dışında bir tarayıcıya giriş yapın. Microsoft Edge kullanılabilir. Eğer yeni tarayıcı kullanmak istemiyorsanız, mevcut tarayıcınızdaki tüm verileri temizleyerek işe başlayabilirsiniz.
  • Tarayıcıda Netflix’e giriş yapın.
  • VPN ile bağlandığınız ülke üzerinden Netflix’e giriş yaptınız! İyi seyirler!

Netflix Bölgesini Değiştirdiğinizde Ne Olur?

Netflix, bulunduğunuz ülkenin konumunu otomatik olarak belirleyerek ülkenize en uygun içerikleri sunar. Örneğin, seyahat halinde olabilir ya da bir VPN kullanıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, başka bölgelere özel yayınlanan içeriklere de kolayca sahip olabilirsiniz.

  • VPN kullanmadan önceki içeriklerden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.
  • Yeni dizi ve film gibi içeriklere ulaşabilirsiniz.
  • Seçtiğiniz ülkenin popüler olan içeriklerine sahip olabilirsiniz.
  • İzlemeye devam et ya da listenize eklediğiniz içerikler değişkenlik gösterebilir.
  • Ses ve altyazı seçenekleri değişebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Akıllı TV’de Netflix Bölgesi Nasıl Değiştirilir?

Güvenilir bir VPN kullanarak akıllı TV’de Netflix bölgenizi hızla değiştirebilirsiniz. Kaliteli hizmeti ve çoklu platform kullanılabilirliği için NordVPN kullanabilirsiniz.

VPN Olmadan Netflix Bölgesi Nasıl Değiştirilir?

Ne yazık ki, bir VPN olmadan Netflix bölgenizi değiştiremezsiniz. Bir DNS proxy’si kullanabilseniz de, Netflix’in güvenliğini atlayamaz. Bu nedenle, izleyecek daha içeriğe sahip olacaksınız.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...