Samsung Galaxy Watch 5 Özellikleri

by Merve Taş
Samsung Galaxy Watch 5 Özellikleri

Samsung Galaxy Watch 5 özellikleri nelerdir?

Samsung Galaxy Watch 5 Özellikleri

Samsung Galaxy Watch 5’in özellikleri nelerdir? Galaxy Watch kullananlar soluklarını tuttu, yeni çıkacak modeli bekliyor! Şu ana kadar Samsung kullanıcılarının satın alabileceği en iyi saat sıfatını alan Galaxy Watch 5, çoğu özelliği ile diğer saatlerine benziyor, maalesef.

Watch 4 ile hemen hemen aynı özellikleri taşıyan Watch 5; 40 mm ve 44 mm boyutlarına sahip. Farklı kayış seçenekleri olsa da, bu kayışların her modeline hemen hemen her yerden ulaşabiliyoruz.

Exynos W920 işlemciye sahip olan Watch 5, 1.5 GB RAM’e, 16 GB depolamaya sahip. GPS, LTE ve temassız ödeme gibi özellikleri de mevcut. BioActive sensör ile kalp atış hızı takibi yapabilir, EKG sonuçlarınızı alabilirsiniz. Bunlar zaten Watch 4’te de tanıdığımız özelliklerdi; tek fark kızılötesi sıcaklık sensörü, bu da henüz kullanılamıyor. Watch 5 Pro da satışa sunulacak tabi ki, bunu söylemeden geçmeyelim. Bir diğer önemli değişiklik de, Bixby yerine Google Asistan’ın kullanılabilecek olması.

Tüm bunların yanında Watch 5’e kötü bir saat diyebilir miyiz? Asla! Apple Watch ile kıyaslanamayacak en önemli noktası; Samsung saatler ile benzersiz bir uyum içinde çalışması. Eğer bir Samsung kullanıcısıysanız, Watch serisine şans verebilirsiniz. Hemen her şeyi saatiniz üzerinden yapabilir, oyun oynayabilir, spor programınızı takip edebilir, müzik açabilir, değiştirebilirsiniz. Say say bitmeyen birçok özelliğinin yanında Watch 5 ile tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...