Whatsapp Mesajları Aktarma Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
whatsapp mesajları aktarma

Whatsapp Mesajları Aktarma Nasıl Yapılır? WhatsApp mesajları başka telefona nasıl aktarılır?

Whatsapp Mesajları Aktarma Nasıl Yapılır?

Whatsapp Mesajları Aktarma Nasıl Yapılır? Eğer telefonunuzu değiştirdiyseniz ve Whatsapp mesajlarınızın kaybolmasını istemiyorsanız, toplanın! Bugün sizin için bunu nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Telefonunuzu Android’den Androide, Android’den iPhone’a ya da iPhone’dan iPhone’a değiştirdiyseniz, Whatsapp mesajlarınızı aktarmada sorun yaşayabilirsiniz. Aynı işletim sistemini kullanan telefonlara göre, farklı işletim sistemine geçerken Whatsapp mesajlarını yedeklemek gerçekten de zor olabilir.

Geçmiş günlerde bu çok zordu, evet; fakat Whatsapp Meta ile birlikte çalışmaya başladığı ve Apple ile işbirliği yaptığı için artık bu işlemi yapmak çok daha kolay. Artık tüm Android telefonlarınızda bulunan Whatsapp konuşmalarını -fotoğraflar, belgeler ve videolar dahil- kolayca başka bir telefona aktarabilirsiniz. Bunun için Move to İOS uygulamasını yüklemeniz yeterli; bu uygulama sayesinde sadece sohbet geçmişini değil, diğer uygulamaları da yedekleyebilirsiniz.

WhatsApp mesajları başka telefona nasıl aktarılır?

WhatsApp mesajları başka telefona nasıl aktarılır? Whatsapp konuşmalarınız telefonlarınızda çevrimdışı olarak depolandığı gibi buluta da yedeklenebilir. Asıl sorun da burada başlıyor, çünkü tüm konuşmalar telefonunuzun bulut sisteminde yer alıyor. Tam da bu noktada Google Drive’dan iCloud’a aktarım yapmak zorunda kalıyoruz.

Whatsapp mesajları başka telefona aktarmak için AnyTrans uygulamasını kullanabilirsiniz. Move to iOS uygulamasına kıyasla, telefonunuzu sıfırlamanıza gerek kalmadan tüm bilgilerinizi Android cihazınızdan aktarabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...