Netflix Yılbaşı Filmleri Listesi!

by Merve Taş
netflix yılbaşı filmleri

Netflix yılbaşı filmleri listesini merak ediyorsanız, bugün sizin için bunu anlatıyoruz! 2022 yılının en güzel Noel filmlerini listeledik, okumaya devam edin!

Netflix Yılbaşı Filmleri

Netflix yılbaşı filmleri; her sene Aralık ayında Noel ruhuna bürünen izleyiciler için harika bir seçenektir! Uzun uzun film arama zahmetine girmeden hazırlanan listelerde bulunan tüm filmler elbette güzel değil; tam da bu noktada kötü filmler arasından iyileri bulmak için vakit kaybetmemeniz adına sizin için en güzel filmleri izledik! İşte bu filmlerden bazıları…

2022 Netflix Noel Filmleri

2022 Netflix Noel filmleri klasörünü açıyoruz! Hadi, hangilerinin güzel olduğunu öğrenelim!

Noel Adında Bir Çocuk

Noel Adında Bir Çocuk -orjinal adıyla A Boy Called Christmas- tam bir Noel filmi! Noel Baba’nın ilk günleri ile başlayan filmde, Nikolas adında Finlandiya’da yaşayan bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Nikolas’ın maceralarının anlatıldığı bu filmde içiniz sıcacık olacak! Ailecek izleyebilirsiniz.

Noel Günlükleri

Noel Günlükleri -orjinal adıyla The Christmas Chronicles- Kurt Russel’ın Noel Baba rolüyle karşımıza çıktığı eğlenceli bir film! St.Nick’in cool haliyle karşımıza çıkan Russel, oldukça eğlenceli bir performans çıkararak film boyunca Noel klişelerine karşı çıkan bir Noel Baba’yı canlandırıyor.

Gözler Tamamen Kapalı

Gözler Tamamen Kapalı -orjinal adıyla Eyes Wide Shut- Christmas zamanında New York’ta geçen varoluşsal şüpheleri anlatıyor. Tam bir Christmas filmi olmasa da, Stanley Cubrick imzası taşıyan bu filmi Aralık ayında mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...