Whatsapp Nöbetçi Eczane Bulma Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
whatsapp nöbetçi eczane bulma

Whatsapp Nöbetçi Eczane Bulma nasıl yapılır? Whatsapp’tan nöbetçi eczane nasıl bulunur?

Whatsapp Nöbetçi Eczane Bulma

Whatsapp Nöbetçi Eczane Bulma nasıl yapılır? Whatsapp’tan artık nöbetçi eczanelere erişebileceksiniz! Erdinç Cürebal tarafından geliştirilen bu özellik ile çevrenizdeki nöbetçi eczanelerinizi kolayca bulabileceksiniz. Peki, nasıl?

Acil bir eczane ihtiyacı duyan Erdinç Cürebal, çevremizdeki nöbetçi eczanelere daha kolay erişebilmemizi sağlayan yeni bir sistem geliştirdi. Bunun için çok kolay birkaç adım bizi bekliyor, bunları uyguladığımız takdirde civar çevredeki 3 eczanenin bilgileri anında tarafınıza gönderiliyor. Hem eczanenin isimlerine, hem de konumlarına kolayca erişebileceğiniz bu özelliği nasıl kullanabileceğinizi aşağıda açıklıyoruz.

  1. Whatsapp’ı açın.
  2. Bu bağlantıya tıklayın.
  3. Merhaba yazarak karşı tarafa gönderin.
  4. Ardından, mesajı yazarken bulunduğunuz konumu aynı konuşma penceresinden gönderin.
  5. Sizin bulunduğunuz konuma en yakın 3 eczanenin ismi, konumu ve iletişim bilgileri otomatik olarak gönderilecektir.

Şunu söylemekte fayda var; bu her ne kadar kolaylaştırıcı bir yöntem olsa da yine de adres bilgileriniz ve telefon numaranız karşı tarafla paylaşılacak. Bu yüzden, güvenli görmediğiniz takdirde eski yöntemlerle ilerleyerek Google’dan yakın konumdaki eczaneleri bulmanız daha sağlıklı olabilir. Veri ihlalini kapsadığı için kişisel bilgileriniz çalınabilir. Bu özellik eğer bir gün Whatsapp’a dahil edilirse üçüncü taraf tehlikelere karşı korunabilir durumda olabiliriz, çünkü bilindiği üzere Whatsapp konuşmalarımız uçtan uca şifrelerle korunuyor. Bir gün acil ihtiyac duyarsanız bu özelliği kullanabilirsiniz, aksi takdirde dikkatli olmanızı öneririz!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...