Twitter Otomatik Flood Özelliği ile Yenileniyor!

by Merve Taş
twitter otomatik flood

Twitter Otomatik Flood özelliği ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor! Yeni otomatik flood özelliği nasıl olacak? Bizi neler bekliyor? Hadi, birlikte öğrenelim!

Twitter Otomatik Flood Özelliği Nasıl Olacak?

Twitter Otomatik Flood için adım atmaya başladı. Elon Musk çağının yavaş yavaş başladığı Twitter’da dilediğiniz konu üzerinden flood oluşturarak okuyucuların karşısında sunmak artık çok daha kolay olacak, çünkü bu sistem tamamen otomatik işleyecek. Yeni flood özelliğinin ne zaman devreye gireceği tam olarak bilinmese de, birçok Twitter kullanıcısı tarafından heyecanla beklendiğini söyleyebiliriz!

Son zamanların en çok konuşulan konularından biri olan Twitter, Elon Musk’ın tekeline geçtiğinden beri birçok çeşitli yeniliğe uğramaya devam diyor. Kısa metinlerle olaylar hakkındaki düşüncelerinizi ifade edebildiğiniz, birçok konu hakkında en güncel bilgileri edinebildiğiniz Twitter, aldığımız kötü haberleri sonunda iyi bir özellik ile noktalıyor. Tweet atma ve okuma deneyimini iyileştirmeye çalışan Twitter ekibi, hem 280 karakter özelliğinin genişletilmesi için hem de metin sınırı yüzünden bölünmek zorunda kalınan floodların artık otomatik olarak bölüneceğini duyurdu.

Bu ne demek?

Bir flood başlatırken karakter sınırı yüzünden sürekli Tweet’inizi alıntılayıp flood oluşturma derdi bitiyor. Artık oluşturacağınız floodları tek bir kutuya yazabileceksiniz; karakter sınırına göre Twitter bunu sizin yerinize floodlaştıracak. Uzun uzun bir hikaye anlatırken sürekli karakter sınırı yüzünden lafınızın bölünmesi gerçekten can sıkıcı olabiliyordu, o yüzden biz bu yeni özelliğe bayıldık! Siz nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...