PlayStation 6 Ne Zaman Çıkacak?

by Merve Taş
playstation 6

PlayStation 6 ne zaman çıkacak? PlayStation 6’nın çıkış tarihi belli oldu! PS6 ne zaman çıkacak? Call of Duty PlayStation’dan Çekiliyor Mu?

PlayStation 6 Ne Zaman Çıkacak? PS6 Çıkış Tarihi Belli Mi?

PlayStation 6, oyun konsolu tarafından heyecanla bekleniyor! Sony tarafından yayınlanan bir belge, yeni çıkacak PlayStation’ın 2027 yılında çıkacağını doğruluyor. 2027 yılına daha birkaç sene olduğu için, yeni oyun konsolu almadan önce birkaç kez daha düşünmeniz gerektiğini düşündürüyor.

Peki, bu belge neydi?

Call of Duty PlayStation’dan Çekiliyor Mu?

Birleşik Krallık Rekabet ve Piyasalar Otoritesi; Sony’nin 68 milyar dolar değerinde olan Activision Blizzard’ı satın almasına yönelik yayınlanan bir belgeydi. Bu belgenin 55 sayfalık olduğu ve yeni PlayStation’ın 2027 yılında çıkacağını belirtiyor. Ayrıca, COD’un oyun marketindeki değeri göz önüne alınarak, PS5’ten sonra çıkacak olan PS6 hakkında bahsedilmişti. Sony’nin bu oyunlara erişiminin kaybolacağı da konuşuluyor; eğer böyle bir durum yaşanırsa PS6 daha önden piyasaya sürülebilir.

Önümüzdeki 7 yıl boyunca Sony’den PS5 Slim modelini piyasaya sürmesi bekleniyor. Eğer COD seviyorsanız ve bu konuşulanlardan sonra PS’den vazgeçmeyi düşünüyorsanız, bu oyunların en az 10 sene daha Sony’nin oyun konsollarında yer alacağını unutmayın.

PS6 ile ilgili daha fazla haber almak ve çıkış tarihinin kesinleşeceği zaman ilk haberdar olan kesimden olmak için yazılarımızı takip etmeyi unutmayın!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...