Android Telefonumu Bul Nasıl Kullanılır?

by Merve Taş
Android Telefonumu Bul

Android telefonumu bul nasıl kullanılır? Android cihazım nerede? Android telefon kayboldu nasıl bulurum?

Android Telefonumu Bul Nasıl Kullanılır?

Android telefonumu bul nasıl kullanılır? Android telefonlarınız kaybolduysa ve cihazınızı bulamıyorsanız, sizin için harika bir özellik haberiyle geldik! Google’ın Cihazımı Bul özelliği yakın zamanda bir güncelleme alacak ve kaybettiğiniz telefonunuzda internet bağlantısı olmasa bile telefonunuzun lokasyonunu gösterecek. Samsung ve iPhone’larda harika bir şekilde çalışan bu özellik, yakında Google’da da aynı işlevi görecek!

Android Telefon Kayboldu Nasıl Bulurum?

Android telefon kayboldu nasıl bulurum? Android telefonunuzu kaybettiğiniz zaman bir an için panik olabilir, ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Tam da bu noktada Telefonumu Bul uygulamasını kullanarak kaybettiğiniz telefonunuzu kilitleyebilir, tüm hesaplarınızdan çıkış yapabilir hatta telefonunuzu uzaktan sıfırlayabilirsiniz. Tabi ki tüm bunları yapabilmeniz için cihazınızda internet bağlantısı olması gerekir; fakat ilerleyen zamanlarda artık bu zorunluluk kalkacak.

Peki bu sistem nasıl çalışacak? Kaybettiğiniz telefonunuzda internet bağlantısı olmasa da, telefonunuzun yakınında Bluetooth özelliği bulunan bir cihaz varsa bu sayede telefonunuzu kolayca bulabilirsiniz. Telefonunuzun konumu yakındaki telefonlara değil, doğrudan sizin Google hesabınıza iletilecek, bu yüzden güvenlik tehdidi altında kalacağınız bir durum da söz konusu değil! Bu özelliğin ne zaman etkinleşeceğini bilmiyoruz, yüksek ihtimalle bir sonraki Android güncellemesinde hayatımıza girecek. Özellik kullanılmaya başlandığı zaman sizi haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...