Android Telefonun iPhone Gibi Görünmesini Sağlayın

by Merve Taş
Android Telefonun iPhone Gibi

Android Telefonun iPhone gibi görünmesini sağlayın! Android işletim sistemine sahip telefonu nasıl iPhone gibi gösterebileceğinizi aşağıda sizin için anlattık!

Android Telefonun iPhone Gibi Görünmesini Sağlayın

iPhone ve Android cihazların birçok farklı özellikleri vardır. Bunlardan bir tanesi ana ekran görüntüsüdür. Android telefonlarının ana ekranları birçok farklı görünüme sahip olabilirken, iPhone’larda bir ana ekran yoktur. Bunu Android telefonlarımızda da sağlayabiliriz. Nasıl mı? Okumaya devam edin!

iPhone Ana Ekranı Android’de Yapma

iPhone ana ekranını Android cihazlarımıza kopyalamak için, öncelikle simgelerimizi de benzetmeliyiz. iOS yazılımında tüm uygulamaların köşesiz olduğunu görebilirsiniz ve ekranın alt kısmında dört tane uygulama yerleştirilir.

iOS yazılımında klasörler ve uygulamalar aynı şekilde biçimlendirilmiştir. Klasörlerdeki uygulama depolama sayısı dokuzdur ve simgelerin ne olduğu klasöre girmeden de görülür. Aynı zamanda tüm simgeler ekranın ortasında durur, köşelere fazla yaklaşmaz. Android’e en benzeyen özelliği ise son güncellemelerle gelen Widget’lardır.

Android Ekranını iPhone’a Benzetme

Yukarıda sizin için iPhone ana ekranındaki bariz farkları sıraladık, şimdi sıra geldi bunu elde etmeye. Bunun için telefonunuza bir uygulama indirmenizi önereceğiz: Nova Launcher. Nova Launcher ile telefonunuzu birçok farklı şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

  1. İlk olarak bu dosyayı  telefonunuza indirin.
  2. Dosyayı ZİP’ten çıkarın.
  3. Google Play Store’a girin.
  4. Nova Launcher’ı indirin.
  5. Uygulamayı açın.
  6. Yukarıda bulunan Restore it now ya da Şimdi geri yükle butonuna basın.
  7. ZİP’ten çıkardığınız dosyayı bulun.
  8. Onaylayın.

İşte bu kadar! Artık telefonunuzu iPhone gibi kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...