Bilinmeyen Android 13 Özellikleri!

by Merve Taş
android 13 özellikleri

Android 13 özellikleri nelerdir? Hiç bilmediğiniz ve duymadığınız bazı Android 13 özelliği hakkında konuşuyoruz; okumaya devam edin!

Android 13 Özellikleri

Android 13 özellikleri arasında bilmediğiniz birçok özellik olduğuna eminiz! 15 Ağustos’ta hayatımıza giren Android 13 hakkında bazı bilgileri öğrenmek sizin için çok kolay; çünkü biz varız! Unutmayın, her gün teknoloji ile ilgili yeni yazılar giriyor, sizleri için ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri derliyoruz. Teknolojide her gün yeni bir haber olduğuna göre, bizde konu hiç bitmeyecek gibi gözüküyor! Öyleyse, merak ettiğiniz her şeyi bulabileceğiniz web sitemizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın!

Android 13 Duvar Kağıdı

Android 13 Duvar Kağıdı seçenekleri arasında; Android 12’de tanıtılan Materyal You tema sistemini tanımıştık, bu özellik duvar kağıdınızdaki renkleri telefonunuzda kullanabilmenizi sağlarken Android 13’de bu özellik simgelerinize yansıyor!

Android 13 Uygulama Dilleri

Android 13 Uygulama Dilleri özelliklerinde yenilik olan konu şu: bazı uygulamalar için farklı dil seçeneği mevcut!

Android 13 El Feneri

Android 13 El Feneri, hızlı dokunma eylemiyle gerçekleşecek! Hızlı dokunma ile birlikte el fenerini kolayca açabilirsiniz.

Android 13 Uyku Modu

Android 13 Uyku Modu özelliğine birçok yenisi eklendi! Duvar kağıdındaki renkleri karartabilen bu yeni özellik, kullanıcıların gözdesi olacak!

Android 13 Bildirim Ayarları

Android 13 Bildirim Ayarları, daha önceki Android bildirim ayarlarına meydan okuyor! Artık iPhone’da olduğu gibi bir uygulamayı indirdiğinizde bildirim gönderip gönderemeyeceği size sorulacak; izinsiz bildirim devri artık bitti!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...