iPhone Özellikleri Arasında En Sevilenler Hangileri?

by Merve Taş
iphone özellikleri

iPhone özellikleri nelerdir? En kullanışlı iPhone özelliklerini sizin için listeliyoruz!

iPhone Özellikleri

iPhone özellikleri içinde, eğer tam hakim değilseniz içinde birçok güzel özelliği barındırıyor. En sevilen ve en çok kullanılan özellikleri sizin için araştırdık; bazıları yeni, bazıları ise eski özellikler. Eski ya da yeni fark etmez, eğer telefonunuzu daha verimli kullanmak istiyorsanız bu ipuçlarına göz atmayı unutmayın!

iPhone Bilinmeyen Numaraları Gizleme

iPhone bilinmeyen aramaları gizleme, telefonunuzda istemediğiniz aramaları engellemek için kullanabileceğiniz harika bir özelliktir. Spam aramalarından bıktıysanız, Telefon’a tıklayıp alt kısma gittiğinizde Bilinmeyen Aramaları Sessize Al kısmına tıklayabilirsiniz.

iPhone Kontrol Merkezi Özelleştirme

iPhone kontrol merkezi özelleştirme yöntemi ile sadece ihtiyacınıza yönelik bir kontrol merkezine sahip olabilirsiniz! Bunun için Ayarlar’a gidin, ardından Kontrol Merkezi’ne tıklayın. Kontrol merkezinde hangilerinin olmasını istiyorsanız onları seçin, istemediklerinizi kaldırın.

iPhone AirDrop Kullanımı

iPhone AirDrop kullanımı ile iPhone sahibi kişilere kaliteyi bozmadan dilediğiniz fotoğrafı, videoyu ve dosyayı atabilirsiniz! Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısı ile çalışan AirDrop’u kullanmak için, göndermek istediğiniz şey her ne ise alt kısmında bulunan Paylaş butonuna basın, ardından AirDrop seçeneğini seçin. Bunun için göndereceğiniz kişinin ve sizin AirDrop’unuz kesinlikle açık olmalı!

iPhone Aile Paylaşımı

iPhone aile paylaşımı ile ailenizde bir kişinin satın aldığı müzik, uygulama ve filmi hep birlikte kullanabilirsiniz; sadece bir kişinin ücret ödemesi yeterli! Bunun için Apple Kimliği’ne tıklayın, ardından Aile Paylaşımı’na tıklayın.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...