Daha 5G Ucuz Realme Telefon Geliyor!

by Merve Taş
ucuz realme telefon

Ucuz Realme Telefon geliyor! Realme, yeni 5G telefonların geleceğini belirtti.

Daha 5G Ucuz Realme Telefon Geliyor!

Realme, yakın zamanlarda tanıtılan ve pazardaki rekabette yerini alan bir dev. Birkaç gün önce Realme Pad X tanıtılmıştı; bu ürün Watch 3’ü ve ekranı kapsıyordu. Bu yenilikçi ekran da Realme Flat Monitör Full HD adını aldı.

Lansmanda 2022’de tanıtılacak ürünler hakkında bilgi verilmişti. En az 4 yeni lansmanın planlandığını belirtilen Realme, çıkacak ürünlere karşı ışık tutuyor. Yeni çıkacak olan telefonların uygun fiyatlı olacağı belirtilmiş; 5G uygun fiyatlı telefonların Hindistan pazarında Realme’ye büyük bir katkı sağlayacağını söylemişlerdi.

Çip sıkıntısı neredeyse çözülmek üzere olduğu için, Realme de 2022’in kalanında daha fazla telefon üreteceğini belirtti. Bu yüzden biz de Realme 10 serisini heyecanla bekliyoruz! Çip sıkıntısı yüzünden geçen sene tanıtılamayan Realme 9 serisi bu yılın Şubat ayında piyasaya sürülmüştü.

Ekim ayında yeni telefonların geleceğini tahmin ediyoruz; çünkü Ekim ayı Hindistan için önemli şenliklere ev sahipliği yapıyor. Diwali festivali de birçok lansman için iyi bir konum haline geliyor! Realme’nin de bu fırsatı kaçırmayacağını ve piyasaya çıkarmayı düşündüğü tüm teknolojik aletleri sırayla tanıtacağını düşünüyoruz. Hindistan pazarında olduğu kadar Türkiye pazarında da olumlu bir yere sahip olan Realme markasından uygun fiyatlı amiral gemileri görmek için sabırsızlanıyoruz!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...