Xiaomi Akıllı Gözlük Tasarımıyla Büyülüyor!

by Merve Taş
xiaomi akıllı gözlük

Xiaomi akıllı gözlük çıkıyor! Xiaomi gözlük ne zaman çıkacak?

Çin’de başlayan yolculuğun tüm dünyayı adeta bir fırtına gibi kasıp kavurması desek, akıllara ilk gelen kesinlikle Xiaomi olur! Ulaşılabilir fiyatlarla günümüz teknolojisini sunan akıllı telefonlar, evlerimizde bir birey gibi saygı gören robot süpürgeler, air fryerlar, hava temizleyiciler ve daha neler neler!

Xiaomi’nin ürün yelpazesi o kadar geniş ki! Kettle’dan güvenlik kamerasına kadar uzanan geniş ürün skalasına bir yenisini eklemeye hazırlanan Çin’in üretim devi, bu sefer de elini akıllı gözlüklere atıyor!

Xiaomi gözlük ne zaman çıkacak?

1 Ağustos sabah 10’da tanıtılan akıllı gözlük, aslında gözlükten çok akıllı giyilebilir cihaz adını alıyor. MicroLED teknolojisine sahip optik frekans yönlendirici görüntüleme sistemine sahip olan akıllı gözlükler ile hayat çok daha kolay bir hale geliyor!

Mesaj mı geldi, bildirim mi? Arama mı yapmak istiyorsunuz? Yoksa bir yere gitmek için navigasyona mı ihtiyacınız var? Durun durun, fotoğraf çekmek de isteyebilirsiniz ve hatta çeviri bile yapmak isteyebilirsiniz! İşte bunların hepsini tek bir cihazdan, hem de yüzünüzdeki bir cihazdan yapabilirsiniz!

51 gram ağırlığında olan gözlükler, hafifliği sayesinde oldukça kolay bir kullanım sunuyor. 2,4 mm x 2.02 mm ölçülerinde bir işlemcisi olan gözlükler, günümüz teknolojisine yön vereceğe benziyor! Android işletim sistemleriyle kolayca senkronize olabilen bu gözlükler, hızlı fotoğraf çekme ve fotoğraf çevirme teknolojisine de sahip.

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...