iPhone Grup iMessage Sohbetinden Çıkma Nasıl Yapılır?

by Merve Taş
iphone grup imessage sohbetinden çıkma

iPhone Grup iMessage Sohbetinden Çıkma nasıl yapılır? iMessage Grup Sohbetinden Ayrılma nasıl yapılır? iMessage grup sohbetten çıkarak istemediğiniz gruplardan ayrılın!

iPhone Grup iMessage Sohbetinden Çıkma Nasıl Yapılır?

Grup iMessage Sohbetinden Çıkma nasıl yapılır? iMessage’a gelen son güncelleme ile birlikte artık iMessage’da gruplar kurarak birden fazla arkadaşımızla aynı anda konuşabiliyoruz. Bu özellik her ne kadar iPhone için yenilikçi olsa da, tüm gün konuşmayı seven arkadaşlarımız varsa durmadan telefonumuza bildirim gelmesi de aşikar.

Normal hayatta istemediğimiz bir sohbetin ortasında kalmamız pek mümkün değil, çünkü istediğimiz zaman ortamdan uzaklaşabiliyoruz. Konu grup sohbetlerinden ayrılmaya gelince ise aynı durum pek aynı olmuyor… Yine de, eğer sizi sürekli mesaj atarak sıkan bir grubun içindeyseniz, o gruptan nasıl ayrılabileceğinizi anlatıyoruz.

iMessage Grup Sohbetinden Ayrılma

iMessage Grup Sohbetinden Ayrılma için aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Telefonunuzun tuş kilidini açın.
  2. Mesajlar’a gidin.
  3. Çıkmak istediğiniz grubun konuşmasına gidin.
  4. Üyelerin olduğu simgeye tıklayın.
  5. Bu Görüşmeden Ayrıl’a basın.
  6. Gruptan çıkmak istemiyorsanız, Uyarıları Gizle’ye basın.

İşte bu kadar! Sizin için her gün başka bir bilgilendirici yazı ekliyoruz, bu yüzden her gün web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Eğer aklınıza takılan bir soru varsa ya da size anlatmamızı istediğiniz başka konular varsa, yorumlar kısmını her zaman kullanabileceğinizi unutmayın!

Sizin için hazırladığımız tüm yazılara ve videolara ulaşmak için tıklayın!

Related Posts

Yorum Bırakın...